Ніхто не може зашкодити іншому, не заплативши за це сам

Відповідно до закону бумерангу, все, що ми відправляємо в атмосферу з вібраційної точки зору: думки, слова, бажання, вчинки, почуття повертаються до нас, роблячи дірки у нашому енергетичному полі. Ось чому ніхто не може зашкодити іншому, не заплативши за це певної ціни.

Гнів є одним із найпоширеніших порушень законів Всесвіту, і він може викликати великі незручності в житті як того, на кого ви злитесь, так і у вашому власному житті.

Думка

Щоразу, коли у вас виникають негативні думки про людину, завжди моліться про своє здоров’я. Коли ми думаємо про когось, миттєво створюється енергетичний міст між нами та людиною, про яку ми думаємо. Ось чому будь-яка погана думка — це енергійна атака, яка завдає шкоди людині. Тому ми атакуємо та вбиваємо один одного несвідомо, часто не розуміючи цього.

Наше мислення має найпотужнішу творчу силу в нашій душі.

Думка — це те, що добре чи погано, і це залежить від нас.

Усі думки злітають у повітря як міни, щоб вразити того, хто їх створив.

Стосунки

Розбіжності у стосунках пари пов’язані з необхідністю контролювати та домінувати над партнером. Кожен намагається контролювати іншого і залишатися вищим за всю ситуацію.

Коли ви контролюєте іншу істоту, ви берете в неї енергію, ви наповнюєтеся. І стаєте енергетичним вампіром.

Охолодження стосунків між двома партнерами пов’язане із підвищенням рівня внутрішньої агресії. Відсутність сумісності призводить до відсутності спілкування. Відсутність спілкування призводить до катастрофи. Відсутність спілкування через кохання веде до ненависті.

Підсвідома агресія стосовно чоловіків/жінок перетворюється на програму саморуйнування. Якщо два партнери фізично або емоційно зловживають один одним, тоді вони не заслуговують на те, щоб залишатися разом.

Чим сильніша залежність від коханої людини, тим чисельніші наші претензії до неї. Залежність викликає агресію, а агресія спричиняє хворобу. Залежність від бажань, страху, депресії та роздратування приваблює ревнощі.

Слово

Будь-який жорсткий вираз, підтверджений категоричним тоном, може завдати шкоди як самій собі, так і іншій людині. Щоразу, коли вимовляємо жорстокі слова, ми відключаємося від джерела і страждаємо. Сварка, гнів, нетерпіння безшумно випромінюють велику руйнівну силу.

Тільки любов’ю можна викорінити джерело зла.

У людській любові завжди має бути відгук від коханої людини. Чим більше скарг, роздратувань та невдоволень ви висловлюєте близькій людині, тим більше вона віддаляється від вас. Коли хтось вас ображає, не гнівайтесь на нього, не ненавидьте його і не засмучуйтесь.

Очищення душі має відбуватися через хворобу і зло, і якщо ви не готові до цього, це відбувається через смерть. Ця форма очищення дається нам близькими, тому ми можемо пробачити їх.

Правильно прощати як думку, так і душу. Насамперед ми пов’язані минулим непрощенням. Прощаючи людину, яка нас образила чи засмутила, ми можемо вилікувати серйозну хворобу.

Проблеми

Не кажіть про те, що сталося нещастя, тому що воно надовго залишиться із вами. Коли ми не говоримо про наші проблеми, ми відсуваємось від них. Вилучення думок про них — перший крок до їх подолання. Це важливо, коли ви говорите про свої проблеми та емоції не для милосердя та співчуття.

Якщо ви дуже засмучені чи сумні, постарайтеся не висловлювати ці почуття вдома. Вийдіть на вулицю з зеленими насадженнями та прогуляйтеся! Не заповнюйте свій будинок енергійним сміттям.

Якщо ваш простір переповнюється жалем, стражданнями і страхами, ви сваритиметеся на порожньому місці. Це наслідки енергетичного забруднення будинку.

Краще плакати, аніж ненавидіти. Якщо вам не вдасться перемогти, агресія неминуче накопичується. Коли ви плачете, агресія руйнується.

Робота

Робота не повинна вбивати, а має розвивати нас. Це означає, що навантаження не повинні бути постійними, і ми повинні знаходити задоволення в кожному занятті. Якщо немає ніякого задоволення, будь-яка діяльність може перетворитися на обов’язок і нашкодити здоров’ю.

Спробуйте знайти роботу, яка принесе вам задоволення через саме її існування у вашому житті. Не шукайте оплати, похвали, нагороди, хоч би що ви робили. Роблячи щось гарне, ми негайно отримуємо винагороду. А бажання призводять до страждань.

Чим більше ви посилюєте цей тип претензій, тим вищий рівень агресії та програма самознищення. Моліться про те, щоб всі навколо вас були щасливими, здоровими, і весь світ був благословенний. Ця молитва випромінює так багато любові до всього світу, що любов повернеться до вас удосталь.

Помста

Бажаючи помсти, ви стаєте рівними своєму противнику. Вибачаючи його, ви виглядаєте вище. Прощаючи, ми звільняємось, щоб мати змогу піднятися. Ми повинні розуміти, що прощаючи, ми звільняємо тих, хто образив нас, тому ми прощаємо заради свободи.

Виберіть свій спосіб вибачення, тому що тільки правильний спосіб вибачення вилікує вашу рану.

Прощення та кохання

Негативні думки чи дії болісно відчуваються тисячами організмів. Ось чому існує закон природи та науки (Принцип III Механіки, також відомий як Принцип дії та Реакція), згідно з яким зло, заподіяне іншим, також завдає шкоди собі.

Ось чому прагнення простити ворогів і спрямувати їм лише думки про мир та любов – це захисний акт для нас самих.

Ми є тим, що ми думаємо.
Використовуйте це на благо!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: