Випадкових збігів не буває – в світі нічого не відбувається просто так

Всесвіт пов’язує людей між собою найнеймовірнішими способами. У своїх пошуках відповідного місця для життя, ідеальної роботи і ідеального партнера люди деколи заходять надто далеко. Хоча насправді за всім цим хаосом ховається якийсь «механізм», який відповідає за створення ідеальних стосунків і ситуацій.

Збіг – це дивовижна подія, створена Творцем, який не бажає розкривати свою участь. У планах Господа немає місця випадковостям.

Якщо людина намагається повністю реалізувати свої потаємні бажання, вона повинна пам’ятати, що Всесвіт вже поінформований про її наміри. Він керує всіма подіями в її житті. Думки кожного з нас давно записані у Великому щоденнику.

Робіть все, що в ваших силах, уникайте стресу і паніки, і дозвольте Всесвіту подбати про все інше.

Коли люди докладають всіх своїх зусиль до реалізації власних амбіцій, сподіваючись на підтримку вищих сил, творяться воістину великі справи.

Всі, кого ви зустрінете на своєму шляху, є персонажами в сценарії вашому життя. І ваша головна задача полягає в тому, щоб продовжувати коригувати його до тих пір, поки фільм не стане максимально захоплюючим. Пам’ятайте, що ви самі вибираєте напрямок для власного життя!

Все у ваших руках!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: