Буває так погано, що думаєш, Господи, ну Ти хоча б мені махни…

“Буває так погано, що думаєш, Господи, ну Ти хоча б мені махни. Тому що зовсім не розумієш, як жити це життя. І здається, що так буде завжди. Це найскладніше-зрозуміти в моменті, що печалі пройдуть. Робота знайдеться або навпаки, ти підеш з нелюбимої. Людина, яка тебе не любить, забудеться, а зустрінеться інша, з якою ти співпадеш. Ти переїдеш в інше місто або навпаки поїдеш на хутір.

Трапляться хороші новини, хтось одружується, хтось народить дитину, хтось побудує будинок-життя житиме.
Хтось сильно втомиться, скаже, що йому все набридло, і от би хоч трохи відпочити. А коли почне відпочивати, подумає, ну скільки вже можна, лізу на стіну, от би трохи попрацювати.

Хтось буде йти по вулиці і говорити, як жарко, просто неможливо.
І по цій же вулиці йтимуть тато з сином. І тато купить синові морозиво. І син буде йти щасливий і стрибати через дві плитки відразу. Тому що літо і дитинство. Тому що завтра канікули і дача, і тато прокотить на старому мотоциклі.

Життя-це завжди такий кругообіг.

Людині найскладніше пережити період невизначеності. Коли вона задала питання, а відповіді ще не прийшли. Коли щось закінчилося, а нове ще не почалося. Але важливо знати, в той момент, коли ти зітхнув і подивився на небо, ось саме в цей момент Бог відправив тобі Свого листа. Просто його поки неможливо відстежити.

А життя вже задумало для тебе дорогу. Виклало для неї перші камені. Поставило дорожні знаки. Не поспішай, все трапиться вчасно. Тобі вкажуть маршрути.
Лист обов’язково дійде”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: