Про чоловіків «за п’ятдесят»

Про чоловіків за п’ятдесят маю сказати, що всі вони діляться на дві категорії: «чоловіки елегантного віку» і «діди». Якщо в перших є своя краса, вишуканість і благородство, то від других одні тільки неприємності. Це якраз той випадок, коли мудрість з віком не приходить, а приходить якась мерзенна, відчайдушна безпардонність, від якої страждають оточуючі.

Дорослий чоловік, зазвичай, чуйний, не поспішаючий і послужливий. В ньому є щось від втомленого лева – відсутність дріб’язковості, метушливості, нервозності. Йому важливо зберегти обличчя, не втратити репутацію. Він стриманий у спілкуванні з алкоголем, береже здоров’я і чуйний з жінками, розуміючи їх бажання і фантазії. “Дід” же, навпаки, позбавлений від всяких умовностей. П’є без міри, грубіянить жінкам, вбиває себе неправильним способом життя і виглядає відповідно.

Якщо хтось лізе напролом в громадському транспорті і ніби навмисне зачіпає тебе ліктем прямо в груди – це, швидше за все, “дід”. Якщо хтось наступає тобі на ногу в черзі, і не вибачається – це точно “дід”. Якщо якась особа, яка за віком могла б бути твоїм татом, дорікає тебе в старості і потасканності – це “дід” з гарантією 100%.

Якщо дорослі чоловіки доглядають красиво, влаштовуючи коханій справжній оксамитовий сезон, то “діди” “підкатують” з нахабством, гідним 16-річного футболіста. “Дід”, який на 80% складається з живота, на 1% з лисини і на 19% — із зарозумілості, ніколи не посоромиться без попиту і оголошення війни залапати тебе в бані, розповісти неприємний вульгарний анекдот, запропонувати інтим.

Знехтуваний “дід” відкрито хамить і не переживає за втрату  свого обличчя. Обожнює гратися в мережі – тут можна успішно поєднувати всі три задоволення – написання гидоти жінкам, розпивання спиртних напоїв та знищення  здоров’я вщент. Коротше кажучи, робить все, щоб його портрет вийшов як можна більш мерзенним.

Чоловіки,  старійте  красиво, будь ласка.  Жінки повинні   втрачати від вас голову, а не гарний настрій. Хіба це так складно?

Автор – Морена Морана

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: