4 помилки, які руйнують навіть найсильніші почуття між закоханими

У всесвіті стосунків між чоловіком і жінкою здійснюється ілюзія, ніби почуття ніколи і нікуди не зникнуть. Партнери вірять, що їхня любов витримає випробування часом, але реальність вносить свої корективи.

Повсякденність, проблеми, фінансові труднощі – усе це потрохи руйнує стосунки. І помилки, які робить кожен із нас, можуть поставити під загрозу щасливе спільне майбутнє.

Бережіть один одного і не робіть помилок, про які ми розповімо нижче.

1. Відрийте серця один перед одним

Чомусь багато дівчат воліють все тримати в собі, розраховуючи на те, що їх коханий сам про все здогадається: що їх супутницям подобається, а що ні. Часто вони просто відмовчуються, коли потрібно розповісти партнеру про свої почуття і пояснити йому, що турбує. Деякі дами намагаються робити натяки сильній статі, але не забуваємо, дівчата, що чоловіки натяків, на жаль, не розуміють.

У результаті представниці прекрасної статі дуже дивуються, чому партнер їх не чує і чинять зовсім не так, як хотілося б. Але відповідь проста – чоловік не може догодити своїй жінці, тому що не знає, чого вона хоче, на що образилася і т.д. Ось чому дуже важливо говорити, а не мовчати! Тільки так можна стати ближчими один одному.

2. Поважайте особистий простір один одного

Якщо чоловікові чи жінці “душно” у стосунках, то кохання проживе недовго. Кожен партнер має мати свій особистий простір. Іншими словами закоханим потрібен час, щоб скучити один за одним.

Не варто присвячувати всю себе коханому чоловікові. Завжди потрібно пам’ятати і про власні інтереси, захоплення, друзів і т.д. Якщо ви проводитимете з чоловіком увесь час разом, то просто почнете один одному набридати. Незабаром це може перерости у роздратування та почуття агресії через те, що ви втрачаєте відчуття власної цінності. Намагайтеся знаходити хоч трохи часу, щоб побути порізно.

3. Не робіть із себе жертву

Жертовність заважає будувати міцні та щасливі стосунки. Не потрібно робити все для чоловіка. Не бійтеся попросити партнера про послугу та чесно сказати йому, чого вам хочеться. Почніть поважати себе і свої власні бажання, адже якщо ви цього не зробите, ваше оточення (і чоловік у тому числі) просто буде думати, що вас і так все влаштовує. Згодом ваші потреби і почуття взагалі відійдуть на другий план і партнер перестане надавати їм хоч якесь значення.

4. Поховайте ревнощі

Ох скільки пар зруйнувало це негативне почуття! Ревнощі (особливо безпідставні) говорять про невпевненість у собі і про страх втратити партнера. Якщо він уже вибрав вас, значить, ви кращі за інших? То навіщо ж псувати стосунки?

Мова, звичайно, не йде про те, щоб заплющувати очі на той факт, що чоловік з кимось фліртує чи справді стрибає в гречку. Але якщо у вас здорові стосунки і ви довіряєте своєму коханому, то не мучте його підозрами і ревнощами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: