5 мультфільмів, які розкажуть дитині про почуття та емоції

Усі емоції важливі — це найголовніше правило емоційного інтелекту. Важливо навчити дитину правильно розуміти та розрізняти свої почуття, приймати й не пригнічувати емоції, вміти проаналізувати характер походження («Чому я відчуваю саме це? Що змусило мене почуватися саме так?»), правильно висловлювати та переживати свої емоції.

Наразі пропонуємо добірку мультфільмів, які не лише подарують вам настрій, але й допоможуть дитині краще зрозуміти природу емоцій.

1. «Думками навиворіт»

Яскравий та сучасний мультфільм для дітей від 3 років, який розповідає історію маленької дівчинки, усередині якої живуть: Радість, Печаль, Гнів, Страх та Гидливість. Головна ідея полягає в тому, що кожна емоція не може існувати без іншої. Ми впевнені, що ваша дитина зможе отримати цікавий урок після перегляду. Обов’язково обговоріть побачене.

2. «Далеко на північ»

Мультфільм для старших дітей. Він розповідає історію дівчини, яка вирушає на пошуки свого дідуся у далеку Арктику. Нерозуміння батьків, відстоювання власних думок, вир емоцій. Все це допоможе поглянути на внутрішній світ людини під іншим кутом.

3. «Вперед і вгору»

Чуттєвий та емоційний мультфільм, який буде корисним для перегляду всією родиною. Головний герой Карл усе своє життя живе за волею серця. Але після втрати дружини змушений шукати нові способи, що допоможуть повернути цю любов до життя. Мультфільм про щастя у простих речах та можливість радіти кожному дню.

4. «Ральф-руйнівник»

Про витонченість внутрішнього світу, який ми не бачимо. Ральф — негативний персонаж відеогри, який мріє стати хорошим. Чому з’являються агресія, гнів? Переглядайте цей мультфільм разом із дитиною та обговорюйте переглянуте.

5. «Фердинант»

Про важливість бути собою та прийняття своєї унікальності. Фенрдинант — найдобріший бик у світі, який бачить кожну прекрасну дрібничку навколо себе. Але він народився, щоб брати участь у кориді. Чи зможе доброта перемогти? Переглядайте мультик із малюком — й дізнаєтеся.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: