Англійські казки, які має послухати кожен

Англійські казки, які має послухати кожен

Навіть коли ми стаємо дорослими, нас притягує казковий вигаданий світ — дивимося фантастичні серіали, на новий рік переодягаємося в героїв улюблених історій.

Все це тому, що в якому б віці ми не були, все ж ми залишаємося дітьми. Ну і, звичайно, любов до історій, до логічно побудованих сюжетних ліній продиктована нашим мозком. Він краще сприймає, обробляє і запам’ятовує інформацію, яка зібрана в цілісну візуальну картину або аудиальную, текстову історію.

Більш того, слухати або читати казки всією родиною — це прекрасний спосіб корисно провести час з дітьми. Після цього обговорити переглянуте (можливо, навіть англійською) і знайти відповідні курси англійської для дітей. Запам’ятовуйте, записуйте, зберігайте собі казки та плекайте розумну дитину в собі!

Казки англійською для початківців

Ці казки в текстовому форматі, всі мають аудіозапис. Можна чергувати: спочатку читати текст, потім слухати аудіо, а потім навпаки. Таким чином ви зможете прокачувати і навички читання, і аудіювання. Звичайно, після цього рекомендують виписати всі незнайомі слова.

    1. Daisy the dinosaur / Динозавр Дейзі
    2. Lazy Lenny / Лінивий Ленні
    3. Little Red Riding Hood / Червона Шапочка
    4. The Ugly Duckling / Гидке каченя
    5. Jack and the Beanstalk / Джек і бобове стебло

Відеоказки англійською для початківців та студентів із середнім рівнем знання мови

Тут ми зібрали відповідні казки, які є на YouTube. Схему роботи можна трохи змінити — спочатку слухаєте, потім вмикаєте субтитри та слухаєте з підгляданням, а після цього виписуєте незнайомі слова.

Elves And The Shoe Maker / Ельфи та чоботар

Little Match Girl / Дівчинка з сірниками

Pinocchio Story / Піноккіо

The Frog Prince story / Казка про Короля-жабеня

Alice’s Adventures in Wonderland / Пригоди Аліси в Країні чудес

Короткі адаптовані казки англійською

Якщо ви тільки починаєте вивчати мову і не впевнені, що хочете слухати довге відео, вам підійдуть короткі адаптовані казки в текстовому вигляді.

Аудіоказки англійською для студентів із середнім рівнем знання мови

Якщо ви краще сприймаєте інформацію на слух, використовуйте саме цей канал отримання інформації, коли починаєте вчити англійську. Розвивати інші можна трохи пізніше — коли з’явиться мінімальне відчуття мови.

Пропонуємо вам відомі аудіоказки з текстовим супроводом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: