Я викреслила з життя людей, у яких немає для мене часу, і відчула полегшення

Ви знаєте тих нечисленних люблячих і дбайливих друзів, які завжди поруч, не дивлячись ні на що? Ну ось, я була тією самою людиною.
Завжди жила, слідуючи правилу, що про дружбу, як і про квіти, потрібно добре піклуватися – лише тоді вони розквітнуть.

В іншому випадку, відносини висохнуть і загинуть дуже швидко. Так що я завжди вкладала сили, щоб підтримувати дружбу. Завжди хотіла бути поруч з людьми, яких люблю.

На жаль, я не завжди отримувала адекватну реакцію від тих, по відношенню до кого проявляла турботу. Але завжди говорила собі – «стався до інших так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе». Ті, кому судилося бути в твоєму житті, будуть поруч. Гідні люди обов’язково прийдуть на твоє світло.

Все це тривало до тих пір, поки в один прекрасний день я, нарешті, не зрозуміла, що віддаю себе не тим людям.

Нарешті побачила правду, яка була перед моїми очима всі ці чортові роки. Усвідомила, що весь цей час дурила себе.

Отже, я провела невеличкий експеримент. Перестала дзвонити. Перестала приходити в гості. Я повністю зникла. Просто хотіла подивитися, скільки «мертвих рослин» поливала протягом багатьох років.

Жорстока реальність потрясла мене. Вона розбила мені серце, але зате я дещо зрозуміла про людей, які весь цей час мене оточували.

Після цього, нарешті, вирішила взяти справу в свої руки і викреслити з життя тих людей, яким не було діла до мене. І потрібно сказати, що багатьох з них вважала справжніми друзями. І після всього цього я відчула справжнє полегшення.

Якщо вам дійсно небайдужа людина, ви будете поряд з нею, незалежно від того, наскільки зайняті. Не існує відмовок, коли любиш когось. Ви дбаєте про дорогу вам людину, тому що самі хочете цього. І немає такого місця на Землі, де б вам хотілося бути більше, ніж поруч з другом, який в вас потребує.

Отже, я вирішила, що вистачить віддавати себе людям, які не здатні оцінити цього. Я гідна того, щоб мене оточували друзі, які щиро поважають і люблять мене.

Мені набридло рятувати відносини, які, на жаль, були мертві з самого початку. Набридло бути поруч з людьми, у яких ніколи немає на мене часу. Набридло весь час прикидатися, що все в порядку, коли це явно не так. Вирішила, що більше не дозволю людям зловживати моєю добротою.

У мене не так багато часу, щоб витрачати його на людей, які не хочуть мене любити так само, як я люблю їх.

Викреслюю зі свого життя тих, хто заподіює біль, нехтує, кидає в складні моменти, але з’являється, коли потрібна моя допомога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: