10 насінин, які допомагають краще будь-яких таблеток

Природа подарувала нам десять насінин, які допомагають краще будь-яких таблеток. Це не дивно, адже в насінні сконцентрована величезна життєва сила, яка дає ріст і силу майбутній рослині. Що ж це за чарівне насіння?

Насіння чіа

Одні з самих незвичайних концентратів корисних речовин. У цьому насінні:

  • протеїну міститься у два рази більше, ніж квасолі
  • заліза в три рази більше, ніж у шпинаті
  • кальцію в шість разів більше, ніж у молоці корови
  • вітаміну С в сім разів більше, ніж в апельсинах
  • ненасичених жирних кислот у вісім разів більше, ніж у червоній рибі

Це дивовижне насіння допомагає під час серцевої недостатності та захищає від діабету. Вживання цього насіння може допомогти зниженню ваги.

Насіння конопель

Насіння цієї досить дивної рослини має у своєму складі глобулін. Цей білок, що збігається по формулі з білком людської плазми, що дуже сприяє підвищенню імунітету.

Зерна граната

Кажуть, що у піддослідних мишей, яким регулярно давали пити гранатовий сік, істотно знизився розвиток атеросклерозу. Якщо вже мишам так полегшало від вживання граната — що говорити про людей.

Зерна граната істотно підвищують вміст в крові кисню. Крім того, у гранатовому соку величезна кількість вітаміну С. Він сприяє гарному загоєнню травмованих тканин, володіє протизапальним ефектом і багатий на речовини, що знижують ризик виникнення раку.

Насіння льону

Це насіння володіє великим запасом клітковини. Це дуже сприяє гарному травленню. За допомогою насіння льону полегшували біль у животі ще за часів Гіппократа. А французький король Карл Великий навіть видав закон, що зобов’язував своїх підданих регулярно куштувати це чарівне насіння.

Крім того воно допомагає стабілізувати гормональний баланс, протистоїть виникненню раку.

Насіння гарбуза

  • Єдине з насіння, що сприяє створенню високого лужного середовища. 100 грамів щодня з’їденого гарбузового насіння забезпечують людину на 50% добовою дозою протеїну.
  • Запобігає появі ниркових каменів
  • Зменшують депресію
  • Є відмінним засобом від кишкових паразитів

Зерна абрикоса

У цих гіркуватих кісточках міститься рідкісний вітамін В17 – амігдалін, який здатний вбивати ракові клітини. Вважається, що людина, яка з’їдає в день дюжину абрикосових кісточок, захищена від виникнення раку.

Насіння кунжуту

Це насіння володіє унікальною здатністю знижувати рівень холестерину в крові людини та знижувати кров’яний тиск. Крім того, ця найдавніша приправа багата на кальцій, магній і цинк.

Насіння соняшнику

Ці звичні для всіх зернятка мають унікальний вміст вітаміну Е, про користь якого можна і не згадувати. Крім того, в цих зернятках дуже велика концентрація магнію, який знижує ризик виникнення астми та запобігає головній болі.

Насіння кумина

Прекрасний природний антисептик, допомагає при розладах кишківника. Містить в собі багато заліза і підтримує роботу печінки. Кумин гарний також при звичайній застуді — спробуйте заварити відвар кумина при перших ознаках захворювання і пити цей напій невеличкими порціями.

Виноградні кісточки

Екстракт з кісточок запобігає серцевим захворюванням, знижує коливання кров’яного тиску. Багатий на вітамін Е та має протизапальні властивості.

Як бачите, є 10 насінин, які допомагають краще будь-яких таблеток. Головне, не забувати регулярно додавати їх у свій звичний раціон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: