Без таблеток! Ось 6 натуральних способів тримати у порядку гормональний рівень

Дуже важливо підтримувати баланс гормонів у нашому організмі. Оскільки вони відповідають за емоції, метаболізм, травлення, лібідо і енергію. Отже, тримати це питання під контролем – у наших інтересах. Особливо, коли ми досягаємо прекрасного віку – трохи за 40.

Сьогодні ми не будемо говорити про ліки, залишимо цю тему для лікарів. Тим більше, що у природі існує маса натуральних продуктів, які дозволяють підтримувати нормальний рівень гормонів.

6 продуктів, які допомагають збалансувати гормони

Кіноа

Ця чудова каша містить білок, магній, фосфор і багато інших важливих вітамінів та мінералів. Крім цього, вона допомагає тримати під контролем рівень цукру в крові і зберігає стабільний рівень енергії.

Мигдаль

Мигдаль допомагає вирішити цілий ряд проблем. Але у першу чергу, він підвищує рівень гормону адипонектину, який відповідає за регулювання рівня цукру в крові та рівня інсуліну.

Кокосова олія

Це чудо природи містить лауринову кислоту, яка допомагає збалансувати гормони. Крім цього, кокосова олія знищує бактерії й віруси, підвищує рівень енергії, покращує травлення та обмін речовин.

Зелені листові овочі

Додайте до свого раціону зелені листові овочі, такі як капуста, шпинат або спаржа. Оскільки вони багаті на антиоксиданти. Вони підтримують баланс гормонів, забезпечують захист від різних захворювань та поліпшують травлення.

Кориця

Ці прянощі допомагають зберегти шкіру сяючою, збалансувати гормони, підвищити фертильність та стабілізувати настрій. Крім цього – ця приправа здатна подарувати справжнє свято смаку.

Авокадо

Його жири дуже корисні тому, що вони стимулюють викид і циркуляцію гормонів. Крім того, вони можуть зробити вашу шкіру просто чудовою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: