Ангели-охоронці існують – це люди, які люблять вас більше за все на світі

Ангели. Духовні створіння. Божественні істоти. Посланці. Хранителі нашого світу і всього, що нам дороге…

І знаєте що? Я вірю в ангелів. Немає значення, наскільки неймовірно, неможливо і нереально це звучить, але я вірю в ангелів.

Я побачила дуже багато, щоб не вірити. У моєму житті відбувалися різні події, і деякі з них було складно пережити. Настільки складно, що я б не впоралася, якби не підтримка особливої людини. Мого ангела-охоронця…

Ось чому ніколи не перестану вірити в ангелів. Ангели існують. Якщо не вірите, то просто озирніться навколо. Це люди, які люблять вас сильніше всього на світі.

Ось 7 очевидних ознак того, що у вашому житті присутній ангел-охоронець:

1. Ці люди знають вас краще, ніж ви самі.

Разом ви пройшли через багато речей, тому вони знають, які ви насправді. Вони знайомі з кожною із ваших версій, але досі від вас не відвернулися. А ще вони знають, як б’ється ваше серце. Якщо у вашому житті є така людина, будьте їй вдячні.

2. Поруч з ними завжди комфортно.

Настільки комфортно, що ви буквально можете сказати все, що хочеться. Поговорити про що завгодно і зробити що завгодно, не боячись критики та висміювання. Поруч з ними ви отримуєте свободу.

3. Вони слухають вас на більш глибокому рівні.

І слухають не для того, щоб відповісти, а, швидше, щоб зрозуміти ваш біль і знайти спосіб допомогти. Ось що робить цих людей такими унікальними і змушує їх виділятися з натовпу. І ось чому вони є вашими ангелами-охоронцями: поруч з ними ви завжди можете бути собою.

4. Вони дають силу, яку ви так відчайдушно потребуєте.

Вони – джерело вашого натхнення, мотивації, змін і ваша опора в житті. Вони – ваше світло в кінці тунелю, доказ того, що якщо є воля, то і вихід завжди знайдеться. Вони – це сила, яка вам так необідна.

5. Вони допомогли вам зцілитися і позбутися від травм минулого.

Вони допомогли вам впоратися з багатьма непростими періодами у вашому житті. Вони супроводжували кожен ваш крок. Вони направляли, давали поради, зцілювали… Без них вас би тут не було…

6. Вони ніколи вас не засуджують.

Ці люди поважають ваш вибір і підтримують всі ваші рішення, навіть якщо вони з ними не згодні. Вони завжди намагаються поставити себе на ваше місце, тому що це єдиний спосіб подивитися на речі з різних сторін і зрозуміти вас.

7. В них є те, що змушує вас відчувати, ніби в якийсь період життя ви вже багато пережили разом.

Можливо, в іншому вимірі або в іншій реальності. Якби там не було, але цілком очевидно, що зв’язок з цією людиною – це щось більше, ніж стосунки з іншими людьми у вашому житті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: