Чому щастя любить тишу

Чому щастя любить тишу

Кажуть, чим менше навколишні знають про ваше особисте життя, тим краще воно складається. Є такі приказки: щастя любить тишу і чим похвалитися, без того і залишишся. Чи це правда? Ви помічали, що розповідаючи про досягнення і здобутки, ви слідом отримували неприємності і справи йшли на спад, фортуна відверталась від вас? Так що ж робити? Чи є конкретні випадки, коли слід «тримати рот на замку»?

Розказане у статті засноване на знаннях про психологію і підсвідомість людини, мудрість наших предків і різних культур світу, а також особистому досвіді.

1. Відмовтеся від осуду. Якщо ви стали свідком «кричущої» ситуації, не варто це у фарбах розповідати іншим. Сусідка всю ніч ганяла чоловіка по сходовій клітці, викривши його в зраді? Чоловік на вулиці кинув каменем у бездомну собаку? В маршрутці наступили на ногу, штовхнули та ще й нахамили? Не передавайте чужі вади і слова з уст в уста. Розповідаючи про чужі недоліки, ви приймаєте на себе.

2. Не нав’язуйте нікому свій спосіб життя. Якщо ви вегетаріанець, не варто на кожному розі повідомляти про це і докоряти м’ясоїдам. Якщо ви дійсно є глибоко просвітленим і усвідомленим, то точно не будете завзято відстоювати свої переконання в соцмережах, у коментарях на форумах і в реальному житті.

3. Благодійність — це важлива частина життя, ознака милосердя і любові до всього сущого. Але тільки до тих пір, поки ви про це мовчите. Якщо ви постійно це висвітлюєте в соцмережах і розповідаєте знайомим про грошові перекази в благодійні фонди, то це вже самозамилування і егоїзм. А милосердя і егоїзм речі не сумісні. Тому рекомендую ваші кроки в благодійності залишити при собі.

4. Не варто ділитися своїми планами на життя. Мріючи і прописуючи мету, ви створюєте думку, наділяючи її енергією. Коли ви всім підряд про це розповідаєте, то розриваєте цю енергію на частини. І думка втрачає силу, руйнується. Плани збуваються, цілі досягаються, мрії втілюються, поки вони таємні. Ними можете ділитися лише з тими, у кого просите допомоги в реалізації.

5. Не розповідайте, скільки ви заробляєте, не хваліться цим. Гроші необхідно приймати зі спокоєм і вдячністю. Коли ви хвалитесь премією і самі дивуєтесь: «От пощастило!», це означає, що ви не готові приймати. А якщо не готові, значить більше не отримаєте… Вступає в дію закон: чим похвалитися, без того і залишишся. В цьому і є суть грошового мислення. Багаті люди «не кричать» про новий Феррарі або свіжокуплені вілли за 12 млн. доларів. Вони сприймають це, як даність.

6. Якщо ви зробили геройський вчинок, тримайте це при собі. Допомогли бабусі перейти дорогу? Забрали з морозу покинуте кошеня і знайшли йому нових господарів? Загасили пожежу і вивели із задимлених кімнат маленьких дітей? Не варто про це розповідати з року в рік, вішаючи собі на груди невидиму медаль за хоробрість. Ви зробили це з сміливості, милосердя і відваги, але говорячи всім про це, ви замінюєте чесноти на гординю і самозамилування.

7. Те, що відбувається в родині залишайте в стінах будинку. Не розказуйте про непорядні проступки близьких: батьків, чоловіка, дітей, онуків. «Виносячи сміття з хати», ви віддаєте багато енергії в негатив, тим самим посилюючи його. Також не варто розповідати про неземне кохання у вашій парі, про прекрасних і здорових дітей, про лопомагаючих і люблячих батьків. Тому що це знову ж говорить про неготовність приймати. Все-таки «щастя любить тишу».

Недарма Конфуцій казав: «Мовчання – великий друг, який ніколи не зрадить»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: