5 дивовижних якостей, які роблять жінку бажаною для кожного чоловіка

Так уже повелося, що жінки, які перебувають у пошуку другої половинки, щосили намагаються виглядати якнайкраще. На жаль, більшість робить ставку зовсім не на ту красу, яка здатна залучити нормального чоловіка для тривалих та серйозних стосунків.

Стильний одяг, гарний макіяж і високі підбори — все це, звичайно, потрібно, але якщо зосереджуватися лише на зовнішньому вигляді, істина залишиться прихованою та недооціненою.

Вважається, що «чоловіки люблять очима», тобто є візуальними істотами. Незважаючи на це, тебе може дуже здивувати, що саме здатне залучити та утримати чоловіка у довгостроковій перспективі.

1. Невинна чистота

У наші дні навряд чи знайдеться жінка, яка виходить заміж незайманою. Але чистота та непорочність все ще залишаються дуже привабливими для чоловіків. У дитинстві ця природна чарівність є у всіх дітей (особливо — у дівчаток).

З віком ця якість у більшості притуплюється, а деякими взагалі втрачається. Тож воно й цінується так високо.

Крім того, багато чоловіків часто не хочуть відкривати свою душу перед жінками, з якими знайомляться, якщо в минулому вони мали стосунки, що завдали біль.

Так ось – щира невинність миттєво розчиняє будь-який емоційний блок. У чоловіка в природному порядку відпадає необхідність захищатися, коли він бачить перед собою чисту істоту.

Невинна чистота – ключ до будь-якого серця, що допомагає миттєво створювати нові емоційні зв’язки.

Тобі не обов’язково бути незайманою, щоб мати цю якість. Потрібно лише «приміряти» образ невинності і зробити його частиною себе. Щоправда, для цього знадобляться або хороші акторські здібності, або щира доброта, інакше чоловік може відчути вдавання і твої старання дадуть ефект, протилежний бажаному.

Декілька «чистих» образів тобі на замітку — Мерилін Монро, Бріджіт Бардо, Одрі Хепберн. З вигаданих персонажів варто звернути увагу на Лоліту з однойменної книги Набокова та Одрі Хорн із культового серіалу «Твін Пікс».

2. Ласкава ніжність

Якби ти змогла заглядати у свідомість нормальних чоловіків, щоб дізнаватися, чого вони хочуть від супутниці життя, то, напевно, найчастіше зустрічала б комбінацію «ніжність + турбота».

Багато чоловіків втомилися від владних жінок, а також від тих, які тільки й роблять, що скаржаться на життя. Так, представники сильної статі просто хочуть, щоб поряд була мила, приємна, уважна та ласкава споріднена душа.

Незалежно від того, наскільки успішним є чоловік, він завжди хоче, щоб його цінували.

Жінка, яка мило і, головне, щиро сміється з його жартів, а також знає, як правильно торкатися його тіла, — ось хто потрібен більшості чоловіків як хранителька домашнього вогнища.

За фактом ця якість є продовженням попередньої — душевна чистота сприяє прояву доброти, яка у стосунках із коханим чоловіком переростає у турботу, а якщо йдеться про фізичну взаємодію — ніжність.

Знову ж таки, цю якість, як і невинність, складно підробити, якщо її у тебе спочатку немає. Можна лише розвинути вже наявні зародки.

І ще один момент — стати доброю/ніжною/ласкою, проживаючи під гаслом «Всі мужики — козли!», навряд чи вийде.

3. Впевненість у собі

У кожного чоловіка є свої переваги щодо привабливості жіночого тіла та рис обличчя. Але не тільки від входження до певної категорії «На мій смак» залежить, сподобаєшся ти йому чи ні.

Попри поширені переконання, чарівність жінки прямо пропорційна не тільки ступеню її краси, але й тому, наскільки вона задоволена собою.

На жаль, дуже багато жінок страждають на комплекс неповноцінності, що розвинувся через сумніви в привабливості власного тіла.

Сором змушує жінок емоційно закриватися, блокувати свою сексуальність і часом навіть обмежувати себе у задоволенні фізіологічних потреб (відмова від сексу).

Все це накладає свій відбиток на образ, що постає перед чоловіком. Такі жінки сприймаються як нудні, малоприємні у спілкуванні та далекі від сексуальності.

Впевненість є однією з найсексуальніших як для чоловіків, так і для жінок. Жінка, яка почувається королевою, буде такою і в очах чоловіка. Віра у свою красу творить дива – вона змушує чоловіків захоплюватися.

Що робити, якщо з упевненістю маєш проблеми? Звісно ж, треба розпочати працювати над підвищенням самооцінки. Почни зі щоденних установок перед дзеркалом у стилі «Я – найчарівніша і найпривабливіша. У мене гарне тіло», почитай книжки та відвідай тренінги на тему (про це докладніше — ближче до кінця статті).

4. Баланс «загадки» та «відкритої книги»

Ти, напевно, чула про те, що чоловіки за своєю природою — мисливці. Їм подобається отримувати щось унікальне, єдине свого роду, те, що інші не можуть отримати.

Частково це так, але у довгостроковій перспективі образ «дефіцитного товару» не працює.

Згоден, на початку стосунків ти зможеш бути загадкою, але чи залишишся ти такою через 10 років? Ні, тебе розгадають!

Зайва унікальність також може притягнути чоловіка, який дуже любить розгадувати загадки. Ціль цього підтипу, як ти вже зрозуміла, не забезпечувати, а розгадувати.

Ще одна небезпека такої поведінки — заплутати чоловіка, поставити в положення сапера на мінному полі, який не знає, де і коли вибухне.

Я не кажу, що треба ставати «звичайною» та передбачуваною, тут потрібен баланс. Баланс між «загадкою» та «прочитаною книгою».

І не забувай: залучаючи чоловіка на загадку, ти приваблюєш його не на себе, а на маску!

5. Променисте сяйво

Ця якість найцінніше і найважче піддається опису. Вона невловима і, на відміну від чотирьох попередніх, її неможливо підробити.

Йдеться про те сяйво, яке наповнює кімнату, коли до неї входить усміхнена жінка. Вона випромінює радість, кохання, щастя. У променях цього сяйва хочеться грітися, як у променях весняного сонця.

Так сяють жінки, котрі закохані. Такі промені поширюють жінки після ночі кохання. Так світяться щасливі мами, які люблять своїх дітей.

Жіноче сяйво – це справжній скарб, якого, як здається часом, недостойний цей жорстокий світ. Це якість, від якої чоловіки просто мліють. Але, на жаль, далеко не всі жінки здатні його випромінювати: емоційне самоблокування є основною причиною цього.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: