Ознаки того, що ангел-охоронець заглядає в вікна і знаходиться десь неподалік

«Якщо тобі важко, ти не можеш зрозуміти, як зробити правильний вибір або впоратися з якоюсь ситуацією – знай, ти не самотня, моя дівчинка. Можливо, саме зараз з тобою поруч знаходяться твої ангели-охоронці!»- говорила мені ще в дитинстві бабуся. Ангели-охоронці є у кожної людини, і вони завжди допоможуть і захистять. Ця думка неодноразово рятувала мене від депресій і непростих подій життя.

Ангели-охоронці людини

ангели-хранителі

Хмара

Діти часто задивляються на хмари, бачачи в них різні фігури і знайомі обриси. А ось ми, дорослі, забуваємо дивитися на небо. І дуже даремно! Кажуть, що якщо при погляді на небо ти бачиш обриси близької людини, Який покинув цей світ, – це не таке вже й збіг.

Духи можуть використовувати хмари, щоб передати нам звістку про те, що вони поруч. До речі, це можуть бути і більш знайомі нам ознаки, такі як раптово знайдене перо або навіть фотографії, які нагадують нам конкретну людину.

Біле перо

Якщо ти знаходиш біле перо в тому місці, де його особливо і бути не повинно, знай – це хороший знак. Ангели-охоронці дуже люблять надсилати до людей пір’я як свідчення того, що не варто турбуватися. Попереду тебе чекає щось прекрасне!

Приглушені звуки

Приглушений шурхіт або навіть шепіт в тиші може свідчити про те, що саме зараз ангел-охоронець хоче сказати тобі щось важливе. Постарайся прислухатися до себе, можливо, саме ця підказка допоможе тобі відкрити двері  щастя.

Відчуття присутності

Я впевнена, що у кожного хоч раз в житті було відчуття, ніби поруч хтось є. Навіть коли кімната абсолютно порожня. Багато хто вважає, що це також одна з ознак того, що твій ангел-охоронець знаходиться зовсім поруч.

Кольорові кола

Деякі вважають, що кольорові кола перед очима – це всього лише глюк зору. Однак є версія, що це може бути ознакою присутності ангела. Існує маса фотографій з відображеними дивними спалахами світла, не залишають сумнівів у тому, що ангели існують.

Кажуть, що ангели-охоронці  людини – це близькі, що відлетіли на небеса. Так це чи ні, складно сказати. Але особисто я вірю в існування ангелів-охоронців. Знаю, що в скрутну хвилину вони завжди поруч і готові допомогти.

У той час як є багато фізичних, відчутних ознак, які слід брати до уваги, ніколи не недооцінюйте силу своєї власної інтуїції і ваших перших вражень. Іноді ви просто знаєте, що хтось поруч. Якщо це почуття супроводжується відчуттям комфорту, безпеки і тепла, то це може бути ваш ангел-охоронець за плечем. Ви також можете відчувати це, як ніби хтось дивиться на вас, або відчувати руку на плечі. У ангелів є і інші способи дати знати про свою присутність у вашому житті. Прислухайтеся до їх знаків, і можливо, це допоможе вам уникнути біди або зустріти своє щастя.

А ти віриш в їх існування? Було у тебе коли-небудь відчуття, що вони поряд з тобою в цю хвилину?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: