Власник приніс свого розтовстілого ретривера у ветеринарну клініку, щоб його позбавити життя, але ветеринар врятував життя собаці

  • Це історія про те, як пес зміг схуднути. Тепер він у відмінній формі і має люблячу сім'ю.
Власник приніс свого розтовстілого ретривера у ветеринарну клініку, щоб його позбавити життя, але ветеринар врятував життя собаці

Турбота про домашню тварину ніколи не буває легким завданням. На жаль, виконання усіх вимог, які потрібно робити, якщо ви завели вихованця, можуть стати тяжкими для деяких людей. Тому замість того, щоб звернутися за допомогою або постаратися щосили для свого улюбленця, деякі власники просто віддають своїх тварин у притулок або роблять щось гірше.

Це саме те, що сталося з Каєм — доброзичливим золотистим ретривером, якого так розгодував власник, що той ледве міг рухатися. Потім його господар вирішив, що у Кая забагато проблем, і хотів приспати його. Власник приніс свого розтовстілого ретривера у ветеринарну клініку, щоб його позбавити життя. Однак, лікар відмовився робити евтаназію.

Натомість ветеринар допоміг Каю знайти новий люблячий дім.

Так він зустрів свою нову господиню Пем Хегг.

Коли жінка побачила Кая він був величезний.

«Я не могла повірити своїм очам. Його розмір був приголомшуючим. Фотографії не відображають його величезного розміру і того, наскільки важко для нього було зробити навіть кілька кроків», — сказала Пем.

Собака важила під 80 кг і йому треба було втратити більше половини своєї ваги.

Посудіть самі, щоб піднятися невеликими сходами, що ведуть в будинок Пем, Каю знадобилося цілих 20 хвилин.

Нова господиня пса знала, що шлях буде нелегким, але не збиралася кидати свого нового вихованця на цьому шляху, як його минулий власник.

Кай сидів на строгій дієті і почав свою активність з водних процедур, щоб зміцнити лапи і підвищити витривалість. Також Пем почала брати його на прогулянки три рази в день.

«Спочатку він міг зробити лише кілька кроків, перш ніж відпочити або лягти. Тому ми ходили гуляти 3 рази в день на дуже короткі відстані. Але Кай показав свій сталевий характер і не здавався», — розповіла дівчина.

Врешті-решт він зміг ходити все далі і далі, став підніматися сходами і навіть побіг в парк. Прогрес був приголомшливим!

«Каю було 10 років, коли він потрапив в мій будинок, йому зараз 11, і він сповнений життя. Я ніколи не думала, що він зможе знову стати активним», — пояснила Пем.

Це зайняло майже рік, але Каю вдалося втратити 45 кг і стати нормальною, здоровою і щасливою собакою.

І якщо спочатку Пем брала його на час, то зараз вона вирішила залишити Кая в своєму будинку назавжди!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: