Про користь волоських горіхів

  • Волоські горіхи допомагають людям залишатися більш здоровими під час старішання.

Знову було доведено, що горіхи дають безліч переваг, таких як поліпшення здоров’я серця і мозку, краще управління вагою і захист від хронічних захворювань, і це лише деякі з них. З часом ці переваги забезпечують здорове старіння у більш пізньому віці.

Міжнародна група дослідників, які брали участь у дослідженні, прагнула оцінити споживання горіхів серед літніх жінок. Їх дослідження містило дані майже 34 000 жінок у віці від 50 до 60 років, які брали участь у дослідженні здоров’я медсестер. Цих жінок запитали про їх дієту, фізичне здоров’я та пам’ять. Вони також пройшли обстеження на хронічні захворювання і за ними спостерігали протягом чотирьох років.

Жінки, які мали міцне психічне здоров’я і не мали хронічних захворювань або розумових та фізичних недоліків, були визначені як “здорові люди”. Через чотири роки ці жінки склали близько 16 % учасників дослідження.

Для типів горіхів дослідники виявили значно більш високі шанси на здорове старішання у арахісу і волоських горіхів. Але після врахування змінних, що впливають на старішання, таких як фізична активність і споживання алкоголю, лише споживання волоських горіхів залишалося пов’язаним зі здоровим старішанням.

Зокрема, літні жінки, які з’їдали принаймні дві порції волоських горіхів на тиждень, з більшою ймовірністю були здоровими людьми, ніж ті, хто з’їдав не настільки багато волоських горіхів або повністю уникав волоських горіхів.

Дослідники вважають, що волоські горіхи здатні підтримувати здорове старіння головним чином через їх високий рівень омега-3 жирних кислот. Ці корисні жири допомагають запобігти запаленню, а також потенційно уповільнюють старіння. Волоські горіхи також містять потужні рослинні сполуки, які можуть допомогти уповільнити старіння, такі як фітостероли і поліфеноли.

З огляду на результати, дослідники дійшли висновку, що жінки, які регулярно їдять горіхи у середньому віці, з більшою ймовірністю матимуть оптимальне здоров’я і благополуччя у більш старшому віці, ніж ті, хто не їсть горіхи настільки часто. Таким чином, споживання горіхів, здається, є простим втручанням для вивчення та сприяння здоровому старінню.

Волоські горіхи не просто корисні для старіння в цілому. Ці ліки у формі мозку особливо корисні для мозку, що старішає. Нещодавнє дослідження, проведене дослідниками з Техасу, показало, що вживання волоських горіхів пов’язане з підвищенням когнітивних здібностей. Ця перевага спостерігалася навіть у людей, які з’їли менше однієї унції (28,35 г) горіхів.

У своєму дослідженні вчені проаналізували потенційний зв’язок між споживанням волоських горіхів і когнітивним статусом у літніх людей. З цією метою вони провели телефонні інтерв’ю для оцінки когнітивного статусу приблизно у 3600 дорослих у віці 65 років і більш старших людей. Вони ставили учасникам базові математичні, вербальні та логічні питання. Вони також запитали учасників про їх споживання волоських горіхів.

Дослідники виявили, що люди, які їли близько однієї порції волоських горіхів (28,35 г) на день, відповідали на питання про оцінку краще, ніж ті, хто їв менше волоських горіхів або взагалі не їв їх. Ці результати узгоджуються з дослідженнями, які існують, що підтверджують переваги волоських горіхів для когнітивних здібностей, таких як пам’ять і увага.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Enable referrer and click cookie to search for pro webber