Як мобільний телефон впливає на здоров’я — зворотна сторона прогресу

А чи знаєте ви, як мобільний телефон впливає на здоров’я? Виявляється, що зворотна сторона прогресу має свої мінуси. На жаль, багато хто про них навіть і не здогадується. І щодня мало спати не лягає зі своїм гаджетом. На 100 чоловік припадає аж 86 тих, хто постійно користується мобілкою, й не розлучається з нею ні на мить.

Та дослідники б’ють на сполох, попереджаючи, що разом з прогресом люди втрачають своє здоров’я.

Цей гаджет може впливати на зір

Останній модний тренд — це смартфон, до якого прикипіло молоде покоління. Він вабить новими додатковими можливостями, його практично не випускають з рук. Та ніхто навіть не задумується, що електромагнітні хвилі цього гаджету можуть порушити зір. Особливо це небезпечно для дітей.

Смартфон впливає на слух

Тривалі вібрації та радіаційний удар негативно впливають на барабанні перетинки. Адже саме там знаходяться нервові закінчення. А дивлячись на те, як люди ніби зрослися з навушниками, добра не чекати. Картина маслом: в метро — в навушниках, на вулиці — в навушниках, в кафе — теж.

Порушується сон

Що й говорити, більшість з нас приносить свій гаджет навіть до ліжка. То ще пролистати соцмережі, то будильник виставити, то час подивитися. Але телефон, що знаходиться поруч, випромінює електромагнітні хвилі, які порушують здоровий сон. А ми їх цілу ніч поглинаємо.

Навантаження на опорно-руховий апарат

Сидячи годинами з телефоном, людина надмірно навантажує спину та шию. А за цим слідують хвороби хребта та м’язів.

Гаджет — це розплідник мікробів

Кожного разу торкаючись немитими руками до телефону, ми розводимо більше й більше мікробів. Як свідчать дослідження, гаджет виявився бруднішим за сидіння унітазу.

Підвищує ризик онкозахворювань

Відмітимо, що перевірених доказів цьому твердженню ще немає. Але цю думку не можна пропускати повз вуха. Бо електромагнітне поле телефону негативно впливає на мозок. Така дія може призвести до гліоми та акустичної невроми, які відповідають за розвиток онкопухлин в мозку.

Безпліддя у чоловіків

Дослідження говорять, що чоловікам не можна тривалий час проводити з телефоном. Адже його випромінювання можуть зменшити кількість активних сперматозоїдів.

Алергія

Корпуси смартфонів виготовлені з таких металів, як ніколь, кобаль та хром. Та внаслідок тривалого користування своїм красивим телефоном, такі метали можуть викликати почервоніння та алергію.

Мобільник напружує розум

Чи помічали ви, як користувачі телефонів час від часу перевіряють свій гаджет. Особливо студенти. Вони все заглядають, чи ніхто не телефонував, не писав, що там дзенькнуло і т.д. В результаті порушується увага на тій справі, яка була основною. У цьому випадку — на навчанні.

Проблеми з серцем та судинами

І все через радіацію, що випромінює гаджет. Та ще банальну прив’язаність до нього. Адже сидячи годинами в телефоні ніхто не відволікається, щоб зробити просту розминку тіла. А відповідно, щоб покращити роботу серцево-судинної системи.

Яка вона, зворотна сторона прогресу, який повинен зробити життя людини краще?
Адже, якщо задуматися, при неправильному відношенні, не тільки мобільний телефон впливає на здоров’я. Тому як, бездушним железякам, якими ми користуємося без оглядки, плювати, як ми себе почуваємо. Як думаєте?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: