Не ходіть у будинок, де ви — їжа. Їжа для обговорень…

Вони постійно пліткують, засуджують, критикують і смакують подробиці. І вас обговорять, тільки за вами зачиняться двері. Ні, ви не станете винятком. А в їхньому павутинні можна втратити сили, енергію, здоров’я, радість…

Одна жінка прийшла на весілля до знайомих. Шикарне весілля, безліч гостей. Її теж покликали, бо вона приїхала у гості до інститутської подруги, а подруга була дальньою родичкою з боку нареченого. Там так було прийнято, в тій країні. Багаті люди всіх кликали на весілля.

І весілля було дуже пишне, дійсно. Від частування столи ломилися. Гості з апетитом їли. І дуже люб’язно та дружелюбно розмовляли один з одним. Усміхалися на весь рот і пропонували найкращі шматочки, посунули ласі страви.

Тільки іноді хтось із гостей виходив із зали. Ну, до туалету. Або подимити, — буває така шкідлива звичка.

І того, хто вийшов, починали бурхливо і хтиво обговорювати. Прямо не обсмоктувати кістки, а гризти і боятися. Цей хабарник та п’яниця. Цей зраджує дружині відчайдушно і хворів на погану хворобу. Ця — та на ній тавра ніде ставити. Вона рідну матір здала до притулку, а стосунки має одразу з двома чоловіками. І одягнена як бразильський трансвестит, зовсім смаку немає в людини!

А коли гість повертався за стіл, йому дружелюбно посміхалися, висловлювали симпатію та любов. І говорили різні компліменти.

Людина, що вийшла, була антреме. Це проміжна страва між салатом та гарячим, наприклад. Воно надає столу різноманітності і позбавляє нудьги, поки чекають десерт.

Жінка потихеньку прокралася до виходу та обережно пішла. Уявляючи, що про неї кажуть. Вона ж теж – антреме тепер, їжа…

…Не ходіть у будинок, де ви — їжа. Їжа для обговорень. У будинок, в якому вас почнуть обговорювати, тільки за вами двері зачиняться. Маски будуть скинуті, щоб було зручніше харчуватися. І вас почнуть жерти. Вашу особистість.

І з людьми не спілкуйтеся, для яких ви їжа. І все, що ви розповісте, і все, що вони самі дізналися, ці люди почнуть обговорювати, щойно ви відійдете на кілька кроків.

Це пусті голодні душі. Вони не живуть, немає у них енергії життя, одна імітація. Тому вони харчуються іншими; ну ось так вони є.

І розпізнати цих людей дуже просто: вони постійно пліткують про своїх знайомих. Розповідають усю підноготну, засуджують, критикують, подробиці смакують. Так само вони і вас обговорять, коли за вами зачиняться двері. Винятків немає.

Не варто бути їжею. Надавати ресурс цим людям. У їхньому павутинні можна втратити сили, енергію, здоров’я, радість. Нехай обговорюють, якщо по-іншому не вміють харчуватися або не бажають. Але ходити в будинок, де вас мажуть на хліб і вприкуску їдять з чаєм не варто. Ви не доставка їжі і не смачний ходячий окіст.

Просто не наближайтесь. Іноді кидайте їм кістки здалеку; нехай ласують. Але в будинок не ходіть і до себе не кличте. Тому що вони забирають енергію життя. І одного дня просто з’їдять без залишку …

Автор: Ганна Кір’янова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: