6 ознак того, що поряд з вами чоловік із високими життєвими цінностями

Що перше спадає вам на думку при думці про ідеального чоловіка? Якщо інстинкти говорять про багатство та приємну зовнішність, не варто себе звинувачувати. Нехай деякі люди і кажуть, що гроші та зовнішність є поверхневими якостями, але насправді це не більше, ніж особливості способу життя людини.

Як правило, багатому чоловікові подобається те, чим він займається, він любить свою роботу та забезпечує сім’ю всім необхідним. Об’єктивний аналіз, чи не так?

Звичайно, ніхто не каже, що всі багаті чоловіки добрі. Серед них трапляється багато токсичних особистостей, знайомств із якими краще уникати. Вони чарівні тільки на початку відносин, і перш, ніж ви це зрозумієте, ви опинитеся у відносинах (або шлюбі) з Патріком Бейтманом з «Американського психопата».

А як же зовнішність? Що ж, ваш потяг до привабливого чоловіка цілком природний. З наукової точки зору, не можна сказати напевно, що саме притягує людей один до одного, за винятком недоведених теорій про генетичну схожість, схожість у стилях життя та еволюційні переваги. Однак одруження з тим, хто вас не приваблює, це погана ідея. Ваше тіло саме підкаже, хто вам підходить, а хто наповнить життя незадоволеністю та розчаруванням.

Але не можна стверджувати, що важливими є лише багатство і тіло. Так само неправильним було б сказати, що ви хочете знайти собі багатого і симпатичного чоловіка, адже насправді ваші бажання мають складніший характер.

Насамперед, вам потрібен справжній чоловік, і ця якість має простежуватися у всьому. Тому шукайте у своєму обранці наступні 6 якостей:

1. Він не намагається вас контролювати, але спонукає ставати краще.

Ознакою невпевненого у собі чоловіка є його бажання демотивувати чи завадити вам, зайнявши весь ваш час турботою про нього. Але справжній чоловік діє виключно у ваших інтересах та підтримує у всіх починаннях.

Підвищення вашої цінності збільшує його власну цінність. Він не має причин придушувати ваші інстинкти чи сумніватися у ваших бажаннях. Він просто хоче, щоб ви втілили свої мрії у реальність.

2. Він не грає у психологічні ігри.

Вас може здивувати той факт, що багато зухвалих і самовпевнених парубків виявляються зовсім не такими впевненими в собі, коли справа доходить до статусу «чоловіка в домі». Вони бояться, що дружина контролюватиме їх. Не дивно, що ними рухає дух суперництва та бажання заробляти більше, ніж ви, досягати більших успіхів і змушувати підтримувати його ціною ваших потреб і бажань.

Справжній чоловік ніколи не змагається зі своєю жінкою. Він радіє за вас. А ще він не намагається керувати вами чи боротися за контроль над відносинами. Він досить впевнений у собі, щоб задовольнятися власними успіхами та не визначати своїх досягнень відносинами. Він просто насолоджується тим, що ви разом.

3. У нього не просто є гроші, він хоче забезпечувати вас.

Справа не в тому, що жінці важливо, щоб її хлопець був багатим. Важливо інше – щоб він був годувальником сім’ї та зрілим чоловіком, здатним подбати про себе та отримувати задоволення від своєї роботи. А чому б і ні? Він же проводить на роботі третину свого життя!

Найважливішою сумою грошей на його банківському рахунку є лише щирість бажання вашого чоловіка забезпечувати вас. І суть у забезпеченні дружини криється не лише у грошах.

Існує безліч способів, за допомогою яких чоловік може подбати про партнерку в емоційному, духовному та інтелектуальному плані. Чи відкритий він з вами у всьому, чи не приховує образи? Чи не має параноїдальних думок про те, як ви витрачаєте його гроші? Чи довірить вам свої фінанси?

Зрештою, вам хочеться бути з чоловіком, який з радістю поділиться своїми ресурсами та без будь-яких скарг задовольнить ваші потреби.

4. Йому справді подобається ваша незалежність.

Справжніх чоловіків із високими цінностями дуже притягують до себе незалежні жінки. Йому подобається, коли партнерка має такі ж якості, як і він. В ідеалі обидва партнери мають досягти фінансової незалежності до початку відносин, щоб ті були збалансованими і ніхто ні від кого не залежав. Успішні чоловіки не шукають собі «дівчину в біді», яка потребує порятунку.

І, навпаки, невпевнений чоловік намагається знайти собі безпорадну партнерку, щоб побудувати з нею керовані відносини. Або ще гірше – він спробує зробити вас безпорадною. Ось чому вам краще знайти роботу, побудувати кар’єру і насолодитися незалежністю, перш ніж ви зв’яжете себе зобов’язаннями.

5. Він знає чого вартий, а тому не дозволяє дивитися на нього зверхньо.

Справжні чоловіки з високими цінностями добре пристосовуються до життя і завжди здорово мислять. Вони знають, що належать до хороших хлопців, а тому не потерплять партнерку, яка постійно скаржиться, звинувачує без причини або ворушить старі проблеми, які давно залишилися в минулому.

Він із тих чоловіків, які або відмовляться від участі в серйозній сварці, або прямо вкажуть на вашу нерозумну поведінку. Він відстоює свою правоту, тільки якщо ви починаєте нападати на нього. Це ознака справжнього, але при цьому чутливого “альфа-самця”. Чоловік, якому не потрібно нічого доводити, але який не терпітиме біль без причини.

6. Він уважно слухає і завжди думає, перш ніж щось сказати.

Хороший слухач, чоловік, який справді намагається по можливості налагодити спілкування, партнер із високими цінностями. Він і справді слухає, а не просто намагається вийти зі спору переможцем.

У той же час, він не виливає на вас усі свої негативні думки, щоб максимально зачепити ваші почуття. Цей чоловік думає, перш ніж будь-що сказати, завжди виявляючи вам свою повагу. Він не дає порожніх обіцянок, щоб на якийсь час ви відчули себе щасливими.

А ще він не маніпулює вами за допомогою дешевих хитрощів. Ні, він зосереджений, щоб ви були щасливі по-справжньому.

Ще одна чудова риса в хлопцях, які мають високі цінності: вони багато часу приділяють тому, щоб стосунки працювали. Замість того щоб змушувати вас переживати то позитивні, то негативні емоції, вони фокусуються тільки на хорошому. Він уважний і чесний романтик, а ви – та, хто робить його і так прекрасне життя, ще більш захоплюючим і цінним.

І так, як правило, такі чоловіки успішні в кар’єрному плані, а зовні диявольськи гарні. Тому якщо на вашому шляху зустрінеться саме такий хлопець, нізащо його не відпускайте, адже цей чоловік справді особливий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: