Ваші стосунки не будуть ідеальними, поки ви не зрозумієте цих 5 речей!

У світі, де існують ідеальні історії кохання про Джека і Розу, Ноя і Еллі і містера і місіс Дарсі, неможливо не захотіти ідеальних стосунків. Ми знаходимо класну людину, яка підходить нам за всіма параметрами і задовольняє наші потреби і, раптом, розуміємо, що вона все-таки не ідеальна. Ну, знаєш, в момент, коли він починає носити непрасовані футболки, голосно чавкати, коли їсть, або забувати вимикати світло в кімнаті, з якої надовго вийшов. Ці речі дратують, але з ними доведеться навчитися жити, якщо ти прагнеш наблизитися до визначення “ідеально”, коли говориш про свої стосунки.

Ми зібрали 5 речей, які потрібно прийняти, якщо ти шукаєш ідеальні стосунки:

1. Люди роблять багато речей по-різному

Хтось сова, а хтось жайворонок; одні їдять сніданок до того, як почистять зуби, інші пропускають цей прийом їжі взагалі; йому підходять пасивні вихідні з відеоіграми на приставці, а у тебе алергія на джойстики – і все це нормально.

Ви росли в різних умовах, по-різному проводили вільний час і дивилися різне кіно. Ви просто різні люди і скільки б ти не намагалася виліпити людину, ніби вона пластилін, під себе – спробам не судилося обвінчатися успіхом. Не тому, що хтось із вас в чому-небудь поганий, ні. Просто ти або приймаєш цю різницю, або шукаєш того, чиї недоліки не доводять тебе до сказу.

2. Не про все варто говорити

Спілкуватися з партнером відкрито і відверто варто, але використовувати його вуха як туалетний злив для всього того лайна, яке відбувається з тобою на роботі або в пробці на дорозі, наприклад – ні.

І справа не в тому, що це дратує (хоча і в цьому теж). Найжахливіше в цьому те, що ти не намагаєшся нічого змінити і заганяєш себе в стреси, створюючи атмосферу, яка нищить настрій. Скаржитися щоб скаржитися, а не радитися, щоб вирішувати проблеми – майже те ж, що і штучно створювати проблему не тільки для себе, але і для партнера.

3. Людям не подобається, коли їм вказують, “що” і “як” потрібно робити

Рубрика “порада, якої не просили” – моя улюблена частина спілкування з усім моїм оточенням. Як правило, вона випливає з попереднього пункту: коли ти багато скаржишся і не хочеш шукати вирішення проблеми, людина починає підказувати тобі готові рішення. Якщо бути відвертими, люди ніколи не користуються підказками партнерів. Навіть якщо люблять тих, з ким зараз будують стосунки, то від них чекають банальної підтримки, а не стратегії/плану порятунку/чітких вказівок. Пам’ятай про це, коли насідаєш на партнера з готовим рецептом успіху для його життя і навчися підтримувати, а не лінчувати, якщо його шлях поки не привів до успіху.

4. Твій партнер може реагувати на речі інакше

Якщо тебе кризова ситуація “вмикає”, а його змушує носитися в паніці кілька днів (або навпаки) – це зовсім не означає, що хтось із вас слабший і м’якший. Просто кризи ви переносите по-різному і це теж не повинно бути проблемою №1, скоріше навпаки – коли хоча б одна людина в парі залишається зібраною і непохитною, інша, в силу паніки, може підштовхнути до нестандартних думок про те, що відбувається.

5. Ніхто не читає чужі думки

Телепатія – це суперсила, заради якої герой Мела Гібсона у фільмі “Чого хочуть жінки” повинен був ризикнути життям і кинути в ванну фен (не намагайся повторити це вдома), але ніяк не таємна здатність твого партнера. Поки ти думаєш, що він вміє читати твої думки і здогадуватися, що ж тобі потрібно – це не так. До речі, прийнявши цей пункт буде набагато простіше змиритися з верхніми.

Світ не складається з копій ідеальної тебе і в цьому його принадність. Навчися прощати людей за те, що вони не ти, і все піде як по маслу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: