Як зрозуміти, що робота робить вас нещасними

Трудові будні не завжди бувають гладкими та безхмарними. Термінові завдання, помилки, невдоволення керівництва призводять до стресових станів, але вони з часом проходять. Погано, якщо ви не хочете вранці йти на службу, вона викликає паніку і сльози. Існують ознаки, за якими можна зрозуміти, що робота робить вас нещасними і її необхідно змінити.

Неможливість відключитися від справ

Вечорами та у вихідні дні потрібно розслаблятися і прибирати непотрібні думки. Якщо голова не перестає думати про роботу, — це серйозно впливає на якість сімейного життя, може його зруйнувати.

Часті скарги

Ви нескінченно розповідаєте друзям і близьким, що вас не влаштовує нинішній стан справ. Занадто багато енергії витрачається на пояснення, як все погано на роботі. Це призводить до сильного стресу.

Невдоволення спільними діями з колегами

Під час роботи важливо отримувати задоволення від спілкування з товаришами по службі. Якщо вас дратує спільний обід або розмова під час перерви, — це привід задуматися про зміну діяльності.

Проблеми зі здоров’ям

Безперервна стресова ситуація накладає відбиток на стан всього організму. Виникають фізичні ознаки депресії — головні болі, спазми в животі, схильність до частих застуд.

Негативні думки про роботу

Постійний внутрішній монолог призводить до занепокоєння і стресу. Не можна думати тільки про погане, що вас лають або не просувають по службі. Якщо ви не бачите позитивних моментів в роботі, її краще змінити.

Часта дратівливість

Коли буває складно впоратися з тривогою, занепокоєнням, будь-які дрібниці викликають невдоволення. Просте запитання колеги може спровокувати відповідну злість і грубість.

Складнощі ранкового підйому

Якщо людина знає, що на роботі її буде погано, вона не хоче вилазити з ліжка. Страхи перед ситуацією змушують відтягувати час підйому.

Відсутність уваги до роботи

Недбалість у справах, порушення графіків — ознаки того, що трудова діяльність приносить вам нещастя. Якщо це триватиме довго, не виключено, що вас понижать або звільнять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: