Ці 8 продуктів сприяють виведенню з організму поганого холестерину

  • Деякі продукти гарно виводять з організму поганий холестерин.

За їх регулярного вживання ви істотно поліпшите стан серцево-судинної системи.

Гіркий шоколад

У какао-бобах багато флавоноїдів — антиоксидантів, що відомі своєю здатністю пригнічувати дію вільних радикалів, які негативно впливають на здоров’я серця і судин. Крім того, цей продукт допомагає істотно поліпшити ліпідний склад крові. Надавайте перевагу темному шоколаду з вмістом какао, який не нижчий за 70 %. Вживати його можна хоч щодня, але не більше пари часточок.

Полуниця

Ця ягода — джерело поліфенолів. Це особливі рослинні сполуки, що сприяють зміцненню серцево-судинної системи. Активні компоненти, що містяться у полуниці, підвищують вироблення “гарного” холестерину, покращують стан стінок судин і серцевого м’яза.

Малина

Як і полуниця, малина неймовірно багата на поліфеноли, а також розчинну клітковину. Остання грає важливу роль у підтриманні здоров’я серця, судин, покращує травлення.

Авокадо

Цей суперфуд, що містить цінні ненасичені жирні кислоти, має багато корисних властивостей. Одна з них — регулювання рівня “поганого” холестерину у організмі, очищення судин, зміцнення їх стінок і запобігання закупорки.

Кіноа

Продукт цінують за високий вміст рослинного білка і клітковини. Але не кожен знає, що кіноа відрізняється унікальним мінеральним складом, завдяки якому поліпшується циркуляція крові, знижується вміст в організмі ЛПНЩ і знижується ризик закупорки судин.

Оливки, оливкова олія

Мононенасичені жирні кислоти, що містяться у них, необхідні для нормальної роботи внутрішніх органів і систем організму. Вони значно підвищують рівень “гарного” холестерину у тілі і сприяють профілактиці серцево-судинних недуг.

Фісташки

Багато людей уникають вживання горіхів через їх високу калорійність. Але фісташки належать до трійки горіхів з найнижчою енергетичною цінністю, тому їх можна регулярно їсти без шкоди для фігури. До того ж у їх складі багато клітковини, антиоксидантів, вітамінів, що запобігають окислювальні процеси у клітинах організму і зміцнюють серце та судини.

Банани

Ці екзотичні фрукти активізують виведення з організму “поганого” холестерину, не дозволяючи йому потрапити у кровотік і закупорити артерії. Максимальну користь від бананів можна отримати, додаючи їх у ранкову вівсянку.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Enable referrer and click cookie to search for pro webber