Пік енергетично заряженого зорепаду Ліриди у 2020 році випаде на кінець квітня

  • Як правильно загадати бажання у цей особливий зорепад.
Пік енергетично заряженого зорепаду Ліриди у 2020 році випаде на кінець квітня

У кінці квітня на нас чекає один з найстаріших спостережуваних і щорічно діючих метеорних потоків — зоряний дощ Ліриди. Перший весняний зорепад володіє особливою енергетикою, а значить, будь-яке загадане бажання обов’язково втілиться в життя.

Астрологи кажуть, що добрий звичай загадувати бажання на падаючу зірку є обгрунтованим: зорепади надають мріям особливий енергетичний заряд, який прискорює виконання намірів. Зазначимо, що Ліриди — це перший весняний зорепад у 2020 році, який, крім усього іншого, випадає на момент Новолення у Тельці, а значить, його енергетичний посил буде максимально сильним. Сьогодні ми поговоримо про те, як метеоритний дощ вплине на наше життя, і як потрібно загадати бажання.

Вплив зорепаду Ліриди на наше життя

У 2020 році пік активності зоряного дощу припадає на 21-23 квітня. Спостерігати його можна буде після 2 години ночі і до світанку, якщо небо не буде затягнуте хмарами. У зв’язку із карантином багато-хто не зможе виїхати за місто, але астрономи стверджують, що насолодитися цим рідкісним явищем можна буде й із вікон будинків. Особливо пощастить мешканцям Північної півкулі.

Навіть якщо ви не побачите падаючу зірку, не турбуйтеся. Ви все одно зможете використовувати космічну енергію цих днів. Тим більше, що в цьому місяці зорепад Ліриди збігається з Молодиком 23 квітня, що багаторазово посилить його дію. Що ж принесе нам метеоритний потік?

Час змін

З 21 по 23 квітня кожен зможе відчути себе господарем свого життя. Це час сприятливий для доленосних рішень і рішучих змін. Завзятість, цілеспрямованість і позитивний погляд на речі допоможуть втілити мрії.

Час виконання бажань

Важливо відзначити, що квітневий зорепад добре вплине на всі сфери нашого життя. Багатьом поталанить, тому це буде прекрасний момент, щоб зважитися заявити світові про свої мрії і отримати шанс змінити долю так, як ви того захочете.

Час для особистих досягнень

Метеоритний дощ у багатьох розкриє потаємні здібності і дасть можливість для самореалізації. Прекрасний час для духовного та особистісного росту — увімкнуться нові енергії, які дадуть новий імпульс вашому життю.

Як загадати бажання у період з 21 по 23 квітня

Перш ніж загадати бажання, важливо налаштуватися на потрібний лад. Протягом дня астрологи радять частіше думати про свою мрію. Можна використовувати техніку візуалізації або записати мрію на аркуші паперу — це допоможе конкретизувати думки і включити свідоме мислення, додавши шансів на успішне здійснення наміру.

Звичайно, загадувати бажання краще після опівночі і, по можливості, на падаючу зірку. Виберіть вдале для спостереження за зоряним небом місце, а коли помітите яскраві відблиски — постарайтеся швидко вимовити заповітне бажання. Однак далеко не всім випаде шанс помилуватися метеоритним дощем: міська ілюмінація і затягнуте хмарами небо — погані помічники.

Астрологи заспокоюють: сила падаючих зірок буде величезною, незалежно від того, чи побачили ви їх, чи ні. Тому ніщо не заважає вам виразити намір і прискорити його виконання. Для ефективності рекомендується загадати бажання 23 квітня, в день Молодика: тоді мрія знайде додатковий поштовх.

Головне пам’ятати, що ваші думки не повинні впливати на інших людей і тим більше шкодити їм. Хороші мрії Всесвіт неодмінно підтримає, а ось погані наміри обернуться бідою для того, хто бажає зла.

Зорепад Ліриди — дуже красиве і захоплююче явище. Астрологи рекомендують провести цей час з користю для себе і свого майбутнього. Почніть втілювати мрії в реальність і нічого не бійтеся. Саме час сказати своєму життю гучне «так!».

Будьте щасливі і вірте в себе!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: