Серотонін — гормон щастя. Прості способи підняти його рівень

Якщо читаєте наукову літературу, то вам відомо, що серотонін — гормон щастя. І не таємниця, що є прості способи підняти його рівень. Згідно з останніми даними вчених, закоханість — не божественний дар, а просто результат впливу на мозок відповідних гормонів. Тобто, людськими почуттями та емоціями керує внутрішня хімія організму.

Будуть це відчуття втоми, страху, агресії, а чи душевного підйому, радості та щастя. А коли так, то чи не можна скористатися цими знаннями на благо собі? Ну, звичайно ж, можна. За позитивні емоції у людському організмі відповідає серотонін — гормон щастя й доброго настрою.

Такий собі регулятор поведінки. Завдяки йому ми спокійні, задоволені, щасливі та добре спимо. Є декілька не досить складних способів підняти рівень серотоніну у нашому тілі.

По-перше, сон

Уві сні серотонін якраз і виробляється. Сон як зарядний пристрій для нашого акумулятора, відновлює нас і заряджає енергією.

Щодня ставте прості цілі та досягайте їх

Це вас порадує. Кожна закінчена справа буде збільшувати гормон радості і щастя в вашому тілі.

Смачна улюблена їжа та продукти багаті на триптофан, амінокислоту, що допомагає виробляти серотонін в нашому організму

Це, до речі молокопродукти, яйця, м’ясо, банани, горіхи, шоколад. Увага: звичка підіймати настрій солоденьким веде до надмірної ваги.

Дивіться фільми, що припали до душі. Слухайте улюблену музику. Згадайте про тих, кого ви кохаєте. На серці зробиться тепліше.

Спостерігайте за вічними темами

Дивіться, як грає полум’ям багаття, як невпинно тече ріка. Відвідайте театр чи то пак рок-концерт. Серотонін підніметься все одно.

Довготривале фізичне навантаження — ось що потрібно!

Хай би що сталося — відправляйтеся до тренажерного залу. Ось побачите, який душевний підйом відчуєте після тренування.

Контрольований стрес

Налякайте організм, знаючи, що з вами нічого не трапиться, адже він цього не знає. Банджі-джампінг, американська гірка, будь-який атракціон підійде. Аж дух перехоплює!

Спілкування з природою

Відправляйтеся у похід, відчуйте, як шумить вітер, шепочуть дерева, пахнуть квіти. Промчіть на човні стрімкою річкою. Проведіть ніч біля вогнища.

Ну і ще — багато смійтеся, і звичайно ж, кохайтеся

Обов’язково допоможе. Будьте позитивно мислячими. Пам’ятайте, правильні дії призводять до правильних наслідків. Бачите — ви вже спокійні, задоволені та впевнені у собі. Ось так і діє серотонін — гормон щастя. І здається, прості способи підняти його рівень, вам допомогли.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: