Захист від негативної енергії: п’ять важливих правил

Захист від негативної енергії — це частина філософії здорового духовного життя людини. Є п’ять важливих правил, як відбитися від енергетичних “вампірів”. Та від навіювання негативних думок і емоцій з боку людей, що оточують.

“Думаю, що не раз в житті доводилося відчувати на собі погану енергію людини, яка перебуває поруч. Мало того, вона “липне” до вас і починає руйнівні процеси вже у новому організмі. Щоб побудувати міцний захист для свого енергетичного поля, запам’ятайте ці правила.

Зрозумійте, догодити практично всім, хто вас оточує, просто неможливо

Коли на вас скаржаться, не беріть близько до серця, відфільтруйте лише те, що важливо. Не шукайте способів, як би догодити цій людині. Це вірний шлях до енергетичної залежності від цієї персони.

Крім того, усі теж не зобов’язані любити вас, у першу чергу — лише себе “коханого”. І це буде найміцнішим захистом від інших.

Не беріть ту ношу, яка вам не належить. Жертовність — не в моді

Якщо готові розширити своє коло спілкування, то проведіть “кастинг”. Якій людині відкриваєте двері до свого простору?

Зрозумійте, що ваша енергія. Це, як дім: з вікнами, дверима, дахом, зі своїми правилами, чистотою чи безладом і т.д. Тому вирішуйте, яка поведінка буде допустимою для вас. Можливо, дозволите комусь ходити по вашому дому не роззуваючись. Можливо, хтось увірветься до вас через вікно. І це буде для вас нормою.

Тобто, встановіть правила у своєму енергетичному полі й дайте іншим зрозуміти, що їх треба дотримуватися. І головне — покажіть, що повага — для вас основний критерій у дружбі чи стосунках. Наприклад, коли людині допомогти один раз, вона обов’язково знову звернеться за допомогою — ще і ще.

Але ж безкінечно так тривати не може, тому вмійте вчасно відмовити. Бо ж всьому є міра. І це не грубість, не скупість, не гординя. Це лише прояв того, що вас треба поважати, а не користуватися душевною добротою та м’якістю. Інакше — вас просто розтопчуть, бо вважатимуть, що це можна зробити.

Ваші вуха — не для того, щоб слухати про чужі негаразди, які накриють вас негативом

Енергетичні вампіри — це, як паразити, які шукають у кого б поживитися. До кого пристати, щоб вижити. Такі люди — звертаються ніби за допомогою. Вони плачуться вам на вухо про всі свої турботи та проблеми. Та зливают весь бруд у ваше енергетичне поле.

А тоді, як ні в чому не бувало, переміщаються далі у пошуках нової жертви. А ви тим часом тягнете на собі їхні “сльози”, “невдачі” та “проблеми”. Тому вчасно говоріть “стоп”, коли відчуваєте, що їхні слова — це фоновий бруд для вас.

Говоріть з природою — вона зцілює

Не забувайте, що розвіяти тяжкі роздуми можна на свіжому повітрі. Гуляйте парком, займайтеся спортом, зупиняйтеся, щоб помилуватися природою. Відчуйте політ метелика.

Відповідайте за свої думки та емоції

Запам’ятайте, що лише ви господар свого життя. Над вами немає володарів, ваше слово — закон у тому просторі, який ви побудували навколо себе. Візьмуть в кулак свої думки та емоції. Об’єктивно проаналізуйте, чи добре вам у товаристві цієї людини, чи, може, таке спілкування — суцільний тягар. І робіть вибір — або жити з гармонією, або весь час відчувати пригніченість і невдоволення. Бо поруч з вами енергетичний вампір, який паразитує у вашому енергетичному полі. Творіть себе і свою енергетику своїми руками”.

А ці п’ять важливих правил допоможуть налаштувати себе на захист від негативної енергії людей, що оточують вас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: