15 руйнівних процесів при діабеті, якщо ставитися до хвороби легковажно

Діабет – вже давно не вирок. В наш час, пацієнти, які мають це захворювання можуть жити повноцінним життям і не переживати про завтрашній день. Однак, це можливо тільки при спеціальному способі життя і дотриманні основних правил для діабетиків.

Але якщо, відноситься до діабету легковажно – то наслідки можуть бути найсумніші.

Діабет – це захворювання, яке може викликати всілякі ускладнення, багато з яких – досить серйозні. Той факт, що рівень глюкози в крові залишається постійно високим, може мати цілий ряд руйнівних наслідків.

15 речей, які відбуваються з тілом під час діабету

1. Високий кров’яний тиск

Підвищений рівень глюкози в крові сприяє накопиченню жирових речовин в кровоносних судинах. В наслідок цього, діабетики часто мають високий кров’яний тиск.

2. Ризик серцевих захворювань

Всі ми знаємо, що високий кров’яний тиск, якщо його не контролювати, може призвести до серцево-судинних проблем. Таким чином, у людей з діабетом є підвищений ризик серцевих захворювань і нападів.

3. Вищий ризик інсульту

Оскільки це захворювання може викликати пошкодження кровоносних судин, то підвищується ризик до утворення тромбів.

4. Зниження кровообігу в кінцівках

При звуженні кровоносних судин, кровопостачання кінцівок знижується. Це може викликати серйозні інфекції і навіть гангрену.

5. Периферичний біль

Люди з діабетом схильні до так званої периферичної невропатії, тобто пошкодженню периферичних нервів. Це може викликати хворобливі відчуття або оніміння кінцівок, поколювання і печіння.

6. Діабетична невропатія

Діабет може пошкодити не тільки периферичні нерви, а й нерви інших частин тіла. Це може призвести до еректильної дисфункції, проблем з травленням і багатьом іншим проблемам нервової системи.

7. Ризик розвитку гастропареза

Діабет може викликати гастропарез, так звану затримку випорожнення шлунка. Це розлад, який запобігає або уповільнює рух їжі в шлунку. Він викликає такі симптоми, як нудота і блювота неперетравленими частками їжі.

8. Різні проблеми зі шкірою

У людей, які страждають на діабет, часто буває суха і потріскана шкіра, особливо на ногах. Фурункули, ячмінь, фолікуліт, грибок нігтів і різні шкірні інфекції також дуже поширені при цьому захворюванні.

9. Зниження зору або сліпота

Високий рівень глюкози в крові в поєднанні з високим кров’яним тиском може пошкодити структурні компоненти очей. Це може призвести до проблем із зором і навіть до сліпоти.

10. Втрата слуху

Також, неконтрольований рівень глюкози в крові і високий кров’яний тиск можуть завдати шкоди різним частинам вуха, викликаючи втрату слуху.

11. Захворювання нирок

Кровоносні судини нирок можуть бути пошкоджені через постійне підвищення рівня глюкози і артеріального тиску. Це може призвести до захворювання нирок.

12. Діабетичний кетоацидоз

Тіло діабетика використовує інші гормони для отримання енергії, викликаючи токсичні побічні продукти. Це викликає те, що відомо як діабетичний кетоацидоз. Це може навіть призвести до смерті, якщо не лікувати цей стан належним чином.

13. Проблеми з вагітністю

Експерти кажуть, що вагітні жінки з діабетом, схильні до високого ризику прееклампсії – проблеми, небезпечної для життя.

14. Ускладнення для немовлят

Діабет небезпечний не тільки для вагітної жінки, але і для дитини в її утробі. Крім того, у дитини більше шансів захворіти на діабет 2 типу протягом життя.

15. Підвищений ризик мати хворобу Альцгеймера

У діабетиків підвищений ризик розвитку хвороби Альцгеймера в майбутньому. Фахівці підозрюють, що це пов’язано зі згубним впливом підвищеного рівня глюкози на клітини мозку.

Стаття несе інформаційний характер. Будь-які свої симптоми, в першу чергу, обговорюйте з лікарем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: