4 вагомі причини пити чай каркаде щодня

4 вагомі причини пити чай каркаде щодня

Гібіскус – це надзвичайно гарна квітка, однак мало хто знає, що вона також має цілий ряд корисних для здоров’я властивостей. Так-так, чай з червоного гібіскусу, відомий як каркаде, не лише смачний, а і сприяє зміцненню вашого здоров’я.

Каркаде можна вживати як у гарячому, так і у холодному вигляді. Якщо ви щодня випиватимете чашку цього напою, то отримаєте багато переваг, від зміцнення здоров’я серця до покращення стану шкіри.

Ось 4 вагомі причини пити каркаде щодня:

Він сприяє схудненню. Якщо ви хочете скинути кілька кілограмів, то чай каркаде вам у цьому допоможе. У дослідженні, опублікованому в PubMed Central, зазначається, що чай з гібіскусу не просто допомагає у схудненні, але й зменшує жирові відкладення. Більше того, він також може запобігти ожирінню.

Він допомагає стримувати бактеріальні інфекції. Бактеріальні інфекції є причиною багатьох хвороб. Виявляється, що гібіскус має антибактеріальні властивості. Ще одне опубліковане у PubMed Central дослідження показало, що він може пригнічувати активність кишкової палички, бактерії, що часто викликає кишкові інфекції та інфекції сечовивідних шляхів.

Він контролює артеріальний тиск. Високий кров’яний тиск може стати причиною серцевих хвороб та пошкодження судин. Тому контролювати його надзвичайно важливо. Каркаде сприяє зниженню артеріального тиску. Дослідження, опубліковане в Journal of Nutrition, показало, що він допомагає знизити тиск у людей з помірно високим рівнем кров’яного тиску та у тих, хто має підвищений ризик розвитку гіпертонії.

Він містить багато антиоксидантів. Антиоксиданти необхідні для боротьби зі шкідливим впливом вільних радикалів. В дослідженні, опублікованому на ресурсі PubMed Central, зазначено, що вплив вільних радикалів на організм лабораторних пацюків, яким давали екстракт гібіскусу, зменшився на 92%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: