Навіщо час від часу піднімати руки вгору – проста вправа, яка продовжує життя

Все навколо робиться для нашого комфорту. Навіть вимикачі освітлення в будинках і квартирах тепер заведено розташовувати на рівні опущеної руки. Але періодично, щодня тримати руки піднятими вгору, все ж необхідно.

І ось для чого це потрібно за твердженням фізіотерапевтів:

1. З плином часу, внутрішні органи, зміщуються зі звичного місця розташування та трохи опускаються. Це стосується органів очеревини і грудної клітини.

Піднімаючи руки вгору, ви також трохи піднімаєте внутрішні органи, зміцнюєте м’язи преса. Також, цей простий рух перешкоджає обвисанню живота, розтягує хребет.

2. Підняття рук сприяє якісному травленню. Це хороша профілактична міра від зброджування, гнильних явищ, порушення балансу мікрофлори кишківника.

3. Після пиття рідини, як і після їжі, також корисно тягнути вгору руки. При цьому вода швидко пройде крізь кишківник. Не затримуючись, вона змиє залишки їжі, що накопичилися на стінках органів травлення.

Ось корисна порада від фахівців: за півгодини до їжі, випийте склянки півтори чистої води і піднімайте руки. Цей метод – корисна профілактика проти запору.

4. Піднімаючи вгору руки, ми розправляємо хребта, тренуємо гнучкість.

Як робити вправу?

Візьміть долоні замком. Не поспішаючи, підніміть руки над головою. Тепер потрібно обережно потягнутися за руками вгору. Цю вправу потрібно починати стоячи на місці, а потім продовжити в русі.

Пройдіть по кілька метрів в один, а потім – в інший бік. Під час вправи не робіть різких рухів і стежте за своїм станом.

Увага: ця вправа має ряд протипоказань. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: