Я вірю в це всім серцем, одного разу я побачу все.

Я хочу машину, повний бак, і попереду – дорогу. У багажнику рюкзаки, плед, термос, похідне спорядження і хорошого друга під боком. Я хочу намет, ліс, лоно природи. Ніч в дорозі. Світанок у дорозі. Нові місця, нові книги, нові відчуття, нові міста, імена.

Хочу побачити незнайоме велике місто з найвищого даху. Навчитися чогось нового. Складного. Незвичайного. Бачити людей. Історії. Життя. Вокзали. Пристані. Зустрічі. Розставання. Відстані. Потрапляти на концерти випадково, випадково відкривати прекрасні краєвиди. Хочу, щоб все це було одним живим і вируючим потоком емоцій, подій, хочу потонути в ньому. Хочу бачити, розуміти, вчитися. У попутників, дітей, людей похилого віку, бродяг. Хочу підніматися довго, в гори. Споглядати, цінувати, знаходити, створювати.

Хочу побачити цей неосяжний, великий, прекрасний і лякаючий мене світ. Я хочу зануритися в нього, пізнати в ньому все, що можна, знайти в ньому своє місце, зрозуміти хто я. Коли-небудь я обов’язково піду в дорогу. Я вірю в це всім серцем, одного разу я побачу все.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: