5 речей в шлюбі, які варто тримати в таємниці

Багато з нас не уявляють себе окремо від рідних і близьких, і звикли завжди всім все розповідати. Але є такі обставини сімейного життя, про які не повинні знати навіть найближчі друзі, тому що деякі речі, що відбуваються в шлюбі, повинні відбуватися тільки між партнерами.

Безумовно, у кожного з нас іноді виникає спокуса поділитися з близькими друзями тим, що трапляється у нас в шлюбі, але в результаті таке прагнення, нехай викликане навіть найкращими спонуканнями, призведе до подразнення і зайвого стресу.

Саме з цих причин фахівці з особистісних стосунків вже давно виділили список секретів, які будь-яка пара просто зобов’язана зберігати. Це те, що повинні знати тільки ви і ваш партнер.

Отже, ось 5 речей, про існування яких повинні знати тільки ви вдвох.

1. Інтимні фото

Багато хто скаже, що це очевидний пункт, але тим не менш, є такі, які з якихось причин не розуміють, що зроблені в шлюбі відверті фотографії – це зовсім не те, чим слід ділитися з сторонніми людьми.

Навіть якщо ви впевнені, що ваша дружина неймовірно гарна на тому чуттєво-еротичному фото, надісланому вам з ранку, не варто думати про те, що шкода зберігати цю красу тільки для себе. Придушіть бажання поділитися такою фотографією ще з кимось.

Є певні рамки, виходити за які не варто, так само як не варто пробувати проникнути за аналогічні рамки інших пар. Таємниці, які пара повинна зберігати між собою, – це все, що пов’язано з вашими тілами, особливо на інтимному рівні.

2. Проблеми фінансового плану

Ніщо так сильно не впливає на шлюб, як проблеми фінансового плану. Багато людей і так не дуже охоче обговорюють зі сторонніми такі проблеми, але навіть якщо вам раптом захотілося поговорити про це з другом або знайомим, пам’ятайте, що краще залишити при собі таку інформацію.

Ви разом з партнером можете скласти на майбутнє фінансовий план і дотримуватися його без допомоги людей з боку, які будуть коментувати ваше фінансове становище. Однак, бажання розповісти друзям про фінансові труднощі – це дуже часте явище, але частіше за все такі одкровення створюють більше труднощів, ніж вирішують що-небудь.

Фахівці вважають, що відверта розмова з партнером про фінансову стороні життя – це прекрасний спосіб позбутися накопиченої фінансової напруженості. Виберіть відповідний час, поговоріть про ваші фінанси і разом пошукайте способи виходу зі скрутного становища, проте не потрібно це робити в колі когось ще, це дуже особисте.

3. Подробиці ваших суперечок і сварок

Сварки і суперечки – це невід’ємна частина будь-яких близьких стосунків. Шлюб в цьому випадку не є винятком. Однак, кожен погодиться з тим, що бувають такі сварки, які навіть витрачених на них слів не варті. Але таке життя, і з цим нічого не поробиш.

Тому настільки важливим є розуміння того, як прийти до компромісу, і коли потрібно забути про те, що взагалі була сварка. Коли сварка закінчилася і згасла, то немає ніякого сенсу в її новому роздуванні. Але ж людина легко це робить, коли розповідає про неї в подробицях родичам і друзям.

Мало того, що це знову вас розсердить з приводу, який вже вичерпав себе, так це ще й може у ваших слухачів створити хибне уявлення про вашого партнера, особливо якщо він не знаходиться поруч, щоб якось захиститися.

4. Ваше інтимне життя

ЗМІ і кіно створюють таке враження, ніби буквально кожен ділиться подробицями свого сексуального життя і вважає це нормальним. Однак вся справа в тому, що ваше інтимне життя – це якраз та важлива таємниця, про яку повинні знати тільки ви двоє. Це знову питання рамок, виходити за які не варто, якщо не бажаєте неприємних наслідків.

Союз двох людей тримається в тому числі і на те, що партнери можуть розділити один з іншому абсолютно все, неважливо, наскільки це особисте. Розділити, будучи впевненим у тому, що вони діляться цим тільки з найріднішою і близькою людиною.

Ніколи не можна бути впевненим у тому, що щось особисте, про що ви по секрету розповіли своєму другові чи подрузі, не дійде до вашого партнера. А якщо дійде, то проблем у вас буде набагато більше, ніж вам здається.

Тому не піддавайтеся спокусі розповісти про своє бурхливе сексуальне життя друзям, так само як і скаржитися на нього не потрібно. Якщо у вас не все добре в цій сфері, то знайдіть час для відвертої розмови з партнером або разом зверніться до фахівця.

5. Те, що ваш партнер насправді думає про ваших знайомих і друзів

Якщо ви знаходитесь у стосунках з людиною, яку ваша сім’я або не прийняла, або не схвалює, то підливати масла у вогонь не варто, ділячись з ними інформацією про те, що про них думає ваш партнер насправді.

Це ж стосується і ваших друзів. Безумовно, в ідеальному світі всі ваші рідні та друзі легко або не дуже знайдуть з вашим обранцем спільну мову, але це в ідеальному світі. У реальності люди з різними характерами і типами особистості не завжди можуть взаємодіяти навіть відносно мирно.

Не сподівайтеся на те, що в якийсь момент близькі в вашому житті звикнуть один до одного, якщо спочатку вони не виносять один одного.

Якщо в більшості випадків ваш обранець і якийсь ваш друг не перетинаються один з одним, то не варто розповідати своєму партнерові про те, що ваш друг говорить про нього вам. Більш того, вашому партнерові також не варто бути в курсі того, що про нього насправді думають ваші друзі і родичі, тому що в більшості випадків це тільки призведе до непотрібних сварок.

Секрети і таємниці – це не завжди щось погане. Коли люди тримають якісь речі в таємниці між собою і своїм обранцем, це допомагає їм уникати зайвого зовнішнього навантаження на їх союз. Впевнені, що вашій родині та друзям зовсім не обов’язково знати ваш шлюб до найдрібніших подробиць. Є речі, про які ви зобов’язані мовчати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: