5 жіночих прийомів, від яких “розтане” будь-який чоловік

Деякі жінки чомусь вважають, що чоловіки байдужі до компліментів, але насправді їм також подобається слухати приємні слова на свою адресу. Адже їхня мета — показати значущість коханої людини для нас.

Комплімент здатний зміцнити впевненість у собі чоловіка та підняти його самооцінку. Про що слід пам’ятати, бажаючи підняти настрій своєму обранцю?

1. Смійтеся з його жартів

Багато чоловіків вважають почуття гумору чи не головною своєю гідністю та показником розуму. Саме тому їм приємно здаватися людиною, здатною блиснути своєю дотепністю. «Коханий, я сміялася до сліз!» — повірте, така фраза не залишить байдужим жодного чоловіка.

2. Акцентуйте увагу на його мужності

Чоловіки дуже чутливі до критики і швидко розпізнають лестощі, брехню і нещирість. Тому не варто називати «Геркулесом» чоловіка худої статури, хваліть лише конкретні риси, вчинки та досягнення. Позначте його силу навіть якщо він просто вбив цвях з одного удару. Чоловіку буде дуже приємно, навіть якщо він не подасть виду.

3. Мотивуйте його

Віра та підтримка коханої людини – важлива умова для щасливих стосунків. Якщо чоловік сумнівається у своїх силах, не забувайте підбадьорювати його і говорити фрази: “Я в тебе вірю”, “У тебе все вийде” та інші.

4. Врахуйте міміку та голос

Вони допоможуть зробити ваші компліменти коханому унікальними та неповторними. Говоріть слова ласкаво та ніжно, можете додати жести – наприклад, покласти руку чоловікові на плече або погладити по спині. Це збільшить кількість приємних емоцій.

5. Не чекайте особливого випадку

Навіть якщо ви готуєте полум’яну промову до дня народження чоловіка, пам’ятайте, що ваші слова можуть загубитися серед інших побажань та компліментів. Намагайтеся хвалити і дякувати своєму партнеру без приводу.

Як уже писалося вище, важливо, щоб ваші слова були щирими і стосувалися конкретних рис або вчинків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: