8 точних ознак, що ця людина твоя доля

Як зрозуміти, що це твоя людина?

Коли озираєшся назад і аналізуєш те, що відбувається, то вже можна сформувати набір особливих ознак, за якими точно видно, що ця людина – твоя доля. Але що ж робити на перших побаченнях, коли рожеві окуляри не дають можливості адекватно оцінювати супутника?

Доля чи власне рішення

Часто люди зустрічаються в таких ситуаціях, що складно щось передбачити. Частина людей приходять в наше життя і йдуть, і лише одиниці залишаються з нами назавжди. Усвідомлено чи ні, але ми самі притягуємо в своє життя таких особистостей – чоловіка, друзів, колег і інше.

В психології є одна порада, щоб перевірити свою другу половинку – твоя це людина чи ні? Досить просто помовчати, якщо в такому стані Вам комфортно, значить Вам і за інших обставин буде добре.

Як зрозуміти – це твоя доля чи ні?

 1. Тремтіння по тілу при дотику, перехоплює подих, тремтять коліна, хвилювання.
 2. Наявність спільних інтересів і поглядів на життя – прагнення йти вперед рука об руку.
 3. Довіра – без цього складно побудувати міцний союз.
 4. Важливо, щоб завжди було про що поговорити і помовчати, не було серйозних розбіжностей у побутових справах, вихованні дитини (в думках про майбутнє).
 5. Гарна ознака – почуття гумору, коли партнери щиро сміються над жартами, без бажання підколоти або образити один одного.
 6. Мінімальна кількість розбіжностей і конфліктів.
 7. Ви бажаєте зробити багато спогадів пам’ятними, розвиватися і намагатися бути краще один для одного.
 8. З чоловіком, який є твоєю долею, не потрібно грати інші ролі, прикидатися, а достатньо бути самою собою – без макіяжу, в халаті, з усіма перевагами та недоліками.

Психологи додатково визначили 5 критеріїв, завдяки яким можна зрозуміти – це твоя доля, чи ні. На що ж потрібно звернути увагу?

 1. Товариство одне для одного – це нагорода, коли закоханим разом добре, не тільки в радості, але і в горі. Вміння отримувати задоволення і бути разом при будь-якій можливості.
 2. Цілі й установки, сімейні цінності мають багато спільного, а тому є до чого прагнути, просуватися вперед, до нових вершин.
 3. Взаємна підтримка, коли людина прийде в скрутну хвилину, буде поруч, допоможе словом і ділом.
 4. Ви цінуєте події, які Вас об’єднують. Перший поцілунок, річниця відносин, дата весілля – це пам’ятні і надихаючі моменти у Вашому житті.
 5. Конфлікти вирішуються цивілізовано, без істерик, рукоприкладства, образ і принижень. Тільки так буде панувати любов і дарувати сили для нових звершень.

З чоловіком, який призначений Вам долею не потрібно хитрувати, лицемірити, прикидатися.

Важливим аспектом є інтимне життя, тільки гармонійні стосунки в ліжку зможуть стати запорукою задоволення обох партнерів, при цьому не варто імітувати організм або щось інше, щоб задовольнити чиїсь амбіції.

Чоловік для тебе – як це?

Як зрозуміти, що для чоловіка Ви є другою половинкою? Для цього існують характерні ознаки. В першу чергу, всі слова хлопця підкріплюються діями, важливо, щоб за красивими словами та компліментами стояли щирі вчинки джентльмена – запрошення на побачення, вміння слухати, тактовно вести розмову, вручення подарунка та інше.

Чоловік, якому цікава дівчина, буде шукати приводи зустрітися з нею, не дивлячись на дощ і ураган. Якщо людина хоче спілкуватися з Вами, тоді не варто сумніватися про щирість його почуттів.

Той, хто любить, не буде сидіти в інтернеті або на телефоні, а всіма шляхами буде шукати зустрічей з коханою, можливо, і не запланованих. Йому буде приємно бачити Вас, дивитися в очі, насолоджуватися емоціями.

Ще одна ознака – немає жадібності, розрахунку. Навіть при скромних заробітках він буде намагатися здивувати Вас букетом, тортиком, чашкою кави, квитком в кіно. Звичайно, не варто просити у нього діамантів, щоб не зіпсувати Ваші почуття. Захоче – подарує.

Також чоловік буде прагнути дізнатися про Вас все – батьки, рід зайнятості, хоббі та інше. Ви для нього на першому місці, він бажає дізнатися про супутницю як можна більше, щоб бути подумки ще ближче. Чоловік, який любить, буде намагатися бути пунктуальним, не спізнюватися на побачення, не змушувати дівчину чекати, лукавити і брехати при цьому. Люблячі поважають думку один одного, не намагаються досягти меркантильних цілей за рахунок іншого, щиро дивляться на світ і радіють тому, що відбувається.

Будьте собою, не міняйте своїх планів через іншого, нехай ваші інтереси будуть загальними, обов’язково – взаємна повага і довіра.

Дівчата жінки, любіть і цінуєте себе, не ставте дорогоцінного партнера на п’єдестал пошани, така жертовність не призведе ні до чого хорошого. Любіть і будьте щасливі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: