Як виглядає жінка, яку кожен чоловік хоче зробити своєю дружиною

Якщо ви заздрите жінкам, які буквально купаються в увазі чоловіків, але при цьому практично нічого для цього не роблять, придивіться до них уважніше. Швидше за все, справа не в зовнішності, і навіть, можливо, не в харизмі. Просто у них є ряд якостей, які наводить чоловіків в стан блаженного заціпеніння. А ще їх можна в собі розвинути – тому у вас ще все попереду!

Вона розумна

Так, саме ця жіноча якість, як не дивно, подобається чоловікам найбільше. Не те, щоб вони не любили дурненьких – якщо чоловік серйозно нічого не хоче від жінки або володіє комплексами меншовартості, то, швидше за все, саме таку даму він і виберете собі в партнерки. Гідний же чоловік підбирає жінку собі до пари.

Вона доглянута

Зовнішність має значення. Навіть якщо у вас дуже красива душа, і ви цікава особистість, подивляться все одно спочатку на зовнішність. Але вам не потрібно володіти параметрами моделі з показу Victoria’S Secret. Досить правильно подавати себе, доглядати за собою і акцентувати увагу на перевагах, а не на недоліках.

Вона добра

Доброта прикрашає людину, а особливо жінку. Як від слабкої статі, від нас чекають співчуття, розуміння, емпатії. Агресивні жінки ніколи не користувалися попитом у чоловіків і страждали на самоті.

Вона любляча

Життя чоловіка непросте, і йому дуже потрібна ваша любов. Заради цього він гори готовий згорнути, але ви повинні вміти дати йому її.

Вона енергійна

Незважаючи на пріоритет всіх м’яких якостей, чоловіки не хочуть нудьгувати. Їм потрібна жінка, яка буде завжди готова до авантюр.

Вона унікальна

Індивідуальність сьогодні цінується понад усе. Причому як у жінок, так і чоловіків. «Вона не така, як усі», – саме це із захопленням говорять чоловіки про унікальних жінок.

Вона сильна

Що б не трапилося, вона не опустить руки. Такі жінки поділяють з коханим всі біди і ніколи не кидають їх у важкій ситуації.

Вона пристрасна

Ідеальна жінка повинна бути гарною коханкою, адже сеkс грає величезну роль в житті чоловіка. Якісь особливі таланти необов’язкові, а от пристрасть і темперамент в ліжку повинні бути.

Вона щаслива

Кажуть, що жінка стає щаслива лише з люблячим чоловіком. І це так. Але є жінки, які в принципі не вміють насолоджуватися життям і бути щасливими. Як можна зробити їх щасливими в стосунках? Чоловіки не можуть відповісти на це питання.

Вона цілеспрямована

Якщо вона поставила собі за мету чогось досягти, вона доб’ється цього. Хоч чоловіки і звикли вважати жінку слабкою статтю, їх завжди захоплює ця якість.

Вона принципова

Чоловіків часом потребують того, щоб їх не тільки надихали, але і направляли. У цьому, до речі, і полягає секрет того, що їм потрібна тверда жінка з непохитними принципами.

Вона жіночна

Незважаючи на все вищесказане, вона залишається жінкою – ніжною, чуйною і дбайливою. Саме в цьому головний секрет жінки, здатної зводити чоловіків з розуму. Твердість і сила характеру переплітаються з м’якістю і дбайливістю з істинно жіночим шармом – і виходить неймовірний емоційний коктейль, встояти перед яким просто неможливо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: