Шість ознак того, що чоловік справді кохає

Жінкам подобаються гарні залицяння, компліменти, квіти, шалені подарунки та інші атрибути чоловічої уваги. Багато хто з них впевнений — саме так має проявлятися чоловіче кохання.

На етапі завоювання жінки чоловіком керує тестостерон. Гормони впливають на закоханість недовго. Згодом пристрасті вщухнуть і виникне питання — а чи є між партнерами щось глибше?

Як зрозуміти, чи любить чоловік?

1. “Ти моя!”

Якщо чоловік визначив для себе, що ви його жінка, то він ніколи не приховуватиме це від оточуючих. Більше того, він активно заявлятиме свої права на вас.

При знайомстві ви більше не просто «колега» чи «знайома», а «моя дівчина».

Якщо ж він досі, представляючи вас комусь, називає просто на ім’я, це привід задуматися, а хто ж ви для нього.

2. “Куди поїдемо у відпустку?”

Він будує плани з участю.

Чути слова про кохання неймовірно приємно. Але погодьтеся, ще приємніше, коли за словами криються не лише почуття, а й дії.

Люблячий чоловік захоче подарувати своїй жінці впевненість у завтрашньому дні. Якнайкраще це проявляється у процесі планування майбутнього.

Спільне обговорення канікул чи відпустки, поїздок чи великих покупок — це посилює прихильність.

І якщо для жінок це само собою зрозуміле, то для чоловіків це більш значущий фактор або один із способів прояву кохання.

Усі свої почуття чоловіки звикли підкріплювати діями. Тому і ви не задовольняйтесь лише словами.

3. “Моя карта – твоя карта”

Чи потрібно описувати, що це означає?

Звичайно, чоловік не одразу довірить жінці усі свої заощадження. Але якщо він відчуває справжні почуття, то закриватиме її основні фінансові потреби. Йому доставлятиме задоволення витрачати гроші на кохану.

Серйозні стосунки мають на увазі зобов’язання. І зокрема фінансові. Люблячий чоловік вважає своїм обов’язком забезпечувати жінку та сім’ю в майбутньому.

4. “За мною – як за стіною”

Поруч із люблячим чоловіком жінка завжди почуватиметься у безпеці. Адже він зробить усе, щоб вона була щасливою. А для жінок почуття безпеки — одна із складових щастя.

Чоловік неодмінно убезпечить кохану від будь-якого виду прояву насильства та аб’юзу. Він не дозволить нікому погано висловлюватись на її адресу, навіть якщо негатив виходить він його близьких та рідних.

Захищати від усіх – ось його завдання. І щиро люблячий чоловік завжди стоятиме на варті спокою своєї жінки.

5. “Я вибираю лише її”

Питання вірності у світі, де свобода особистості понад усе, де стосунки без зобов’язань стають нормою, стоїть більш ніж гостро.

Я в цьому плані непохитний — ми тим і відрізняємося від тварин, що можемо контролювати свої бажання та свідомо обирати вірність.

Ніхто й ніколи не зможе виправдати зраду, якою б вона не була. Так, все вірно, зрадою я вважаю не тільки суто фізичний статевий акт, а й приховані листування, і відкритий флірт, наприклад, на роботі.

Все це може завдати біль тому єдиному, який чоловік любить. Тож чи варто ставити під удар цінні стосунки? Я переконаний, що ні.

6. “Я сказав – я зроблю!”

Часто можна чути від жінок, що чоловіки не дотримуються слова. Так про яке кохання може йтися? Люблячий чоловік завжди вибере дії, а не слова. Отже, він завжди виконає обіцяне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: