Ніколи не публікуйте цю інформацію в соцмережах

  • Є речі, які в жодному разі не варто публікувати в соцмережах. Адже уся особиста інформація може бути використана проти вас. Тому подумайте про це перед тим, як вказувати її на своїй сторінці.
На сьогодні Facebook — одна із найпопулярніших соціальних мереж в світі. Якщо зараз ви не оновлюєте свій статус, ймовірно, ви займаєтесь завантаженням нових фотографій або проходите тест. Ми полюбляємо ділитись в соцмережах такими подробицями з особистого життя, якими не повинні були б. Ми думаємо, що якщо правильно вибрати налаштування конфіденційності, то всі дані будуть в безпеці. Однак проблема полягає в тому, що ми ніколи не знаємо, хто цікавиться інформацією про нас.

Заради вашої безпеки та безпеки близьких не публікуйте в соцмережах деякі особисті дані. Дотримання такої простої поради вбереже вас від багатьох неприємностей.

Отож що не варто публікувати в  Facebook та інших соціальних мережах?

1. Дату народження

Всі ми почуваємось щасливими, коли наші фейсбучні друзі постять привітання на наших сторінках. Ми це розцінюємо як прояв поваги та небайдужості до власної персони. Адже людина пам’ятає про наш День народження, та зуміла виділити час, щоб написати кілька теплих слів.

Але проблема полягає в тому, що, вказуючи дату народження, ви надаєте шахраям частину своєї персональної інформації, яка необхідна їм, щоб “вкрасти” вашу особистість. Тому краще не вказувати цю інформацію, адже справжні друзі знають, коли ваш День народження.

2. Сімейний стан

Немає значення, є у вас хтось , чи ні. Розголошувати інформацію про свій сімейний стан теж не потрібно, особливо якщо ви жінка. Маніяки повсюди, і лиш вичікують того моменту, щоб ви повідомить про розлучення чи розрив стосунків. Тож якщо тепер ви самотня, для них це спрацьовує як зелене світло.

3. Місцезнаходження

Багато користувачів соцмереж полюбляють вказувати своє місцезнаходження. А отже — інші знають, де вони зазвичай бувають, які місця відвідують, і на скільки часу затримуються. Тож якщо ви, наприклад, написали в Facebook, що відправились на відпочинок, та ще й вказали, скільки днів вас не буде вдома, така інформація стане справжньою знахідкою для злодіїв.

Тому цього вказувати не потрібно вказувати. У вас завжди є можливість вказати місце, де ви були, на фотографіях після повернення додому.

4. Інформацію про те, що ви самі вдома

Цей пункт особливо стосується батьків. Вони повинні переконати своїх дітей ніколи не писати про те, що ті самі вдома. Ви ж ніколи не заходите в кімнату з незнайомцями, та не розповідаєте їм, що через 2 дні будете самі вдома. Тож не робіть цього і в соцмережі.

Ми думаємо, що доступ до нашої сторінки, а відповідно й інформації, мають лише наші друзі. Але ж ви не знаєте, хто стоїть позаду вашого друга, і читає те ж, що і він. Тому найкращий варіант — не писати в себе на сторінці про те, що ви залишитесь вдома самі.

5. Інформацію про дітей

Ми любимо своїх дітей. і готові ділитись цим відчуттям щастя зі всім світом. От тільки в ньому є багато поганих людей, яким краще нічого про ваше чадо не знати.

Багато хто любить постити фото та відео зі своїми дітьми в соцмержах, відмічати на них дітей своїх друзів та знайомих. Дехто змінює своє фото в профілю на фото дитини, а 9 з 10 батьків постять повне ім’я дитини і точну дату та час народження одразу після пологів.

Такою інформацією може скористатись будь-хто, в тому числі і педофіли, щоб заманити до себе дитину, викликати в неї довіру. Адже чим більше хтось знає про вас, тим переконливіше виглядає зі сторони.

Тож якщо ви все-таки публікуєте фото своєї дитини, хоча б не вказуйте особисту інформацію (ім’я, дату народження). Адже всі близькі вам люди і так знають їхні імена.

Не дозволяйте іншим публікувати фото ваших дітей, та не робіть цього самі. І пам’ятайте, вся інформація, якою ви ділитесь в соцмережі, залишиться там назавжди!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: