23 вислови Єлизавети II про владу, сім’ю та життя

1. Ми знаємо, що нагородою є мир на землі, доброзичливість до людей, але ми не можемо здобути її без рішучості та спільних зусиль.

2. Навіть коли ваше життя здається дуже одноманітним, те, що ви робите, завжди має справжню цінність і важливе значення для ваших побратимів.

3. Завжди було легко ненавидіти і руйнувати. Будувати і плекати набагато складніше.

4. У мене таке обличчя, що якщо я не посміхаюся, я виглядаю сердитою.

5. Мене з дитинства вчили не показувати на публіці свої емоції.

6. Мій батько навчив мене, що я повинна запам’ятовувати все сказане й зроблене, тому що про це пам’ятатимуть всі інші.

7. Людина здатна на багато що, якщо її правильно навчали. Я наважуюся сподіватися, що мене правильно навчали.

8. Певною мірою у мене не було часу на підготовку. Мій батько (король Великобританії Георг VI) помер надто молодим й занадто несподівано. Мені довелося подорослішати, прийняти свою долю й стати тою, ким я є. Тому що спадкоємність – це дуже важливо. Це робота на все життя.

9. Корона Британської імперії громіздка. Ти не можеш подивитися вниз, щоб прочитати промову, тобі потрібно тримати голову високо. Тому що якщо ти цього не зробиш, ти зламаєш шию й корона впаде.

10. У корони є недоліки. Але в цілому це досить важлива штука.

11. Щоб довго простояти на ногах, їх потрібно тримати на відстані й завжди паралельно одна одній. Переконайтеся, щоб вага була розподілена рівномірно. Ось і все, що потрібно робити.

12. Я сприймаю адресовані мені листи як особисте звернення. І мені цікаво, про що люди хочуть повідомити мені. Листи дають уявлення про те, що хвилює людей, що вони відчувають й чим я можу їм допомогти. На щастя, я досить швидко читаю й можу прочитати багато сторінок за короткий проміжок часу.

13. Я досить виконавча людина.

14. Ненавидіти й руйнувати завжди було легко. Будувати й плекати значно важче.

15. Можна не сумніватися, що найгірші явища в суспільстві відбуваються від розлучень й загального роз’єднання.

16. Як у всіх сім’ях, і в нашій сім’ї є дивацтва, палка норовлива молодь і розбіжності.

17. Діана була винятковою й обдарованою особистістю. Навіть у найважчі часи вона не втрачала здатності посміхатися й надихати людей своєю теплотою та добротою. Я захоплювалася нею і поважала її.

18. Неприємні думки я часто просто викидаю з голови.

19. У мене немає формули успіху. Але довгі роки спостережень дозволяють мені стверджувати, що деякі аспекти лідерства універсальні й, як правило, стосуються вміння об’єднувати людей, їх таланти, ентузіазм та натхнення.

20. Мій чоловік (герцог Единбурзький принц Філіп) – це моя опора, моє джерело сили всі ці довгі роки, і я зобов’язана йому набагато більшим, ніж він гадає.

21. Одне з радощів довголіття – це можливість спостерігати за своїми дітьми, потім за онуками й правнуками й допомагати їм прикрашати різдвяну ялинку.

22. Щоб бути натхненням для інших, необов’язково рятувати життя й вигравати медалі. Дуже часто я черпаю сили й натхнення у звичайних людях, які роблять незвичайні речі: це волонтери, доглядальниці, громадські діячі; це неоспівані герої, чия тиха самовідданість робить їх особливими.

23. Ми не можемо покласти край війнам або зупинити несправедливість, але ефект від тисяч складених воєдино маленьких добрих справ може бути сильніший, ніж ми можемо собі це уявити

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: