Я завжди хотітиму ще одну дитину… Текст, який зрозуміє кожна мама…

Ні, я не хочу бути матір’ю десяти дітей. Ні, я не мрію про багатодітну сім’ю. Але… я завжди буду в глибині душі хотіти ще одну дитину.

Я ходитиму торговим центром і в один момент мені на очі потрапить відділ з дитячим одягом для найменших. Ви ж знаєте, які милі сукні та костюмчики там висять.

Деякі з них будуть малі навіть для ляльки, з якою грається моя дочка. Я забуду про те, куди й навіщо йшла, зайду до відділу та почну розглядати. Я акуратно торкнуся м’якого бавовняного чоловічка і з подивом подумаю про те, що колись мої діти теж були такого розміру.

Кожен із них лежав у такому ж, причому рукави були трохи закатані, а ніжки не діставали до обстрочених зовні п’ят.

Мої пальці доторкнуться до рюш, крихітних квіточок, блакитної окантовки на комірі та повітряного бантика. Я згадаю, як ящики мого комода були забиті такими вбраннями рожевого та синього кольору. Так, був час, коли стать дитини можна було визначити тільки за кольором її одягу, тому що вони всі були лисими і на одне обличчя.

Я згадаю той чудовий запах новонародженої дитини. Їхні м’які пухкі щоки. Вперше, коли я їх купала. Стригала маленькі гострі нігтики. Накривала ніжки плюшевою ковдрою.

Згадаю цю чарівну крихкість маленьких дітей. Їхня повна залежність від мене, від мами. Як вони переставали плакати, коли я брала їх на руки. Їхня сильна потреба в мені і насолода проведених разом миттєвостей.

І щоразу, коли я бачитиму малюка в автокріслі, у слінгу у мами на грудях або у візочку, серце щемітиме… І мені буде складно відірвати від них погляд. Я чудово пам’ятаю ті дні. Я пам’ятаю, як уперше вийшла надвір зі своїм первістком. Я так нервувалася тоді, але на щастя мій метушливий маленький хлопчик весь час спав, заколисаний розміреними захитуваннями та моїм голосом.

Цікаво, як було б пройти через це знову. Раніше здавалося, що ті солодкі дні тягнуться цілу вічність, але насправді вони пролетіли за секунду і залишилися в минулому.

Для нас все добігло кінця. Наша сім’я укомплектована, і у нас більше не буде дітей з цілого ряду причин. Але я завжди хотітиму ще одну. Тому що немає нічого солодшого в цьому світі, ніж новонароджена дитина.

© Автор невідомий

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: