“Бог знає твою адресу” — випадковості не випадкові

Є важливий секрет буття, який буде корисно знати кожній людині. Цей секрет полягає в тому, що Бог знає твою адресу і тому будь-які випадковості не випадкові. Де б ти не був, куди не сховався, Всевишньому легко буде тебе знайти. Одного разу він постукає у твій дім листоношею або прибіжить у вигляді кішки. Можливо, він візьме тебе за руку рукою маленької дитини.

Тому що Бог, коли хоче діяти інкогніто, бере собі псевдонім. Ім’я цьому псевдоніму — Випадок.

Можливо, ти здивуєшся, коли дізнаєшся скільки способів має Всесвіт, щоб змусити зустрітися абсолютно різних людей. Ти їдеш в пошуках роботи в інше місто і там зустрічаєш супутника всього свого життя. А коли заходиш в кафе, щоб випити чашечку кави, то там на тебе чекає робота твоєї мрії. Ти підбираєш маленьке цуценятко на вулиці, і несподівано у ветеринарній клініці знайомишся з найкращою у світі дівчиною.

Всі ці зустрічі ніколи не відбуваються просто так. Кожен випадок — це перевірка. Кожен випадок — це вибір. Ти міг би пройти повз маленьке напівзамерзле цуценя, і тоді твоя зустріч з найкращою дівчиною відклалася на роки.

Ти втечеш від важких стосунків на інший кінець світу, вони знайдуть тебе і там. Тому що будь-які стосунки потрібно вміти вирішити та закінчити. Втеча не дасть нічого. Завдяки цьому ти тільки відсуваєш від себе новий етап життя.

Кожен іспит, потрібно здати. Не виконаєш те завдання, яке тобі послали небеса — станеш жалюгідним невдахою, якого залишили на другий рік.

Всі твої бажання відомі. Тому потрібно загадувати їх з розумом, зважуючи кожне слово, оскільки бажання мають звичай здійснюватися. Ніколи не бажай того, про що згодом пошкодуєш.

Випадкових збігів не буває. Будь-яка подія у твоєму житті — це те, що тобі необхідно випробувати та те, що тобі даровано за пройдені випробування.

Кожна людина, яку ти зустрінеш на своєму шляху з’являється невипадково. Ваша зустріч була визначена наперед і ти повинен пройти цей урок. Втекти не вийде. Адже абсолютно будь-яке твоє місце розташування відомо вищим силам.

Однак те, як піде далі сценарій твого життя залежить тільки від тебе. У твоїх силах зробити правильний вибір.

Перед тим як зробити перший крок, пам’ятай – Бог знає твою адресу. Будь-які випадковості не випадкові. Головне при цьому довіряти тому, хто любить і знає про тебе абсолютно все.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: